Navíc mu přisoudil operaci cysty. „Poté, co měl Karel Gott hrátky s manželkou Ivanou, poškodil si klouby, vznikla mu mezi obratli cysta, musel podstoupit operaci a hrátky teď musí zredukovat na nulu,“ píše se doslova v Bildu.

„Je to nesmysl. Cystu jsem měl v zádech a ta mi operovali v březnu. V Bildu nejsou moc aktuální,“ řekl Blesku Gott s tím, že v intimních záležitostech také žádný problém nemá. „To tedy opravdu ne,“ zdůraznil Gott, který momentálně 5 dnů brázdí sám Evropu. „A opravdu to nemá spojitost se žádným zdravotním problémem a návštěvou nějakého zdravotnického zařízení. Jsem v naprosto perfektní kondici,“ trvá si na svém Gott.

Mistr je nad věcí

S Ivankou a holčičkami si prý v srpnu udělali dovolenou každý jinde. Manželka s dcerkami Charlotte a Nelly je v lázních v Maďarsku a on sám si jezdí po evropských zajímavostech. „Chci si odpočinout. Vždyť poslední den v srpnu už mi začíná v Děčíně turné s Evou Urbanovou,“ vysvětlil Gott a dodal, že Bild mu náladu nezkazil. „Jen ať si píšou, hlavně že píšou. Vždyť je to nejprodávanější německý deník. A to je přece čest, že se o vás zajímají,“ je nad věcí Gott.

Fotogalerie
3 fotografie