Kerestešová se letos v březnu po několikatýdenním vztahu rozešla s podnikatelem Janem Leitnerem a od té doby je sama.

"Nabídek je spoustu, ale já hledám někoho kvalitního, v podstatě by se dalo říct dárce spermatu. Už nechci být jen tak s někým, o kom nejsem přesvědčená, že to bude na celý život. Chtěla bych chlapa, se kterým mohu počítat do budoucnosti. Je mi už 26 let, což je podle mne nejvyšší čas mít dítě," svěřila se Blesk.cz hlavní hrdinka z oblíbeného seriálu Vyprávěj na České televizi.

Konec mejdanů!

Po posledním rozchodu se Andrea vrhla do víru večírků, kde to občas předváděla hodně divoké věci. Jednou se úplně sťatá válela před barem, podruhé jí při tanci vypadlo ňadro...

"To už je minulost. Brzy mi došlo, že je to jenom pozlátko a nic dobrého mi to nepřinese. Teď je pro mne nejdůležitější práce," tvrdí krásná Slovenka, která se objevila v několika českých reklamách a v teenegerovské komedii Rafťáci. "Nedávno jsme jeden díl Vyprávěj natáčeli v Německu na nuda pláži a bylo to hodně vtipné. Ale jestli se tam s Romanem Vojtkem objevíme nazí, neprozradím. Na to se na podzim podívejte v televizi," dodává se smíchem herečka.

Fotogalerie
4 fotografie