Herečka Vilhelmová dostala nabídku, která se jen tak neodmítá. Objevit se na třicet sekund v reklamě a inkasovat údajný milion korun se prostě vyplatí. Herečce navíc reklama může pomoci k dalším nabídkám. "Samozřejmě jsem smluvně zavázána, takže výši honoráře vám neřeknu, ale jsem spokojená," řekla Blesk.cz Vilhelmová.

Za třicet sekund vydělala milión

Tatiana si tak přišla na rychlé peníze. Tolik si nevydělá ani za filmové role, které jsou mnohem časově i fyzicky náročnější. Natáčení probíhalo pár dní. Tatiana přečetla pár slov do kamery, několikrát se usmála a bylo to. "Natáčení probíhalo skvěle, natáčeli jsme v Budapešti s americkým režisérem, z každé země z Evropy si vybrali jednu známou ženu a ta pak výrobek propagovala."

V reklamě hraje samu sebe

Vilhelmová v reklamě hraje samu sebe, tedy úspěšnou herečku, která musí svou kariéru perfektně stíhat. Tím pádem se za den pěkně zapotí. Musíme ale dodat, že v reklamě to Vilhelmové sluší a vypadá o několik let mladší.

Na otázku Blesk.cz, jestli by přijala nabídku na další reklamu, odpověděla herečka kladně. "Kdyby byla další reklama postavená na mé osobnosti, tak proč ne? Z mého okolí mám velmi kladné ohlasy na mou osobu, zrovna před chvílí mi volala Alenka Mihulová, že je to krásná reklama a že kdyby mohla, sama by takovou natočila," dodala Vilhelmová.

V poslední době se čím dál častěji objevují známé české celebrity v televizních reklamách. Vzpomeňme například herce Ivana Trojana propagujícího likér, Evu Holubovou pojišťovnu nebo moderátora Jana Krause minerální vodu.

Fotogalerie
4 fotografie