Bára si tři dny před návratem zkazila dovolenkovou idylku na ostrově Kos. Uklouzla na schodech, které v té době zrovna myl personál, a upadla tak nešťastně, že skončila v nemocnici.

Bolestná událost

K bolestnému incidentu se Basiková nechtěla vůbec vracet. Nakonec se ale přece jen nechala od Blesku přímo na pražském ruzyňském letišti vyfotografovat.

"Nechci o tom mluvit, promiňte," omluvila se Basiková, která se už zřejmě viděla doma. Její manžel Petr Polák (32) ji odvezl k přistavenému autu na vypůjčeném vozíku. Vzhledem k tomu, že zlomenina kotníku patří k těm horším a déle léčeným, čeká na Báru hodně dlouhá rekonvalescence.

Zpěvačka v pátek v SMS uvedla, že se víc k události nebude vyjadřovat. „Úraz je moje soukromá věc,“ napsala. Podle informací přímo z Řecka strávila Bára se svým manželem 14denní dovolenou v pěkném tříhvězdičkovém hotelu Gaia Village Komplex na řeckém ostrově Kos, kde pobyt na konci června vyjde na cca 26 tisíc Kč za osobu. Nebýt nešťastného úrazu takřka v závěru pobytu, mohla to být krásná romantická dovolená.

Fotogalerie
2 fotografie