1) Vyhrála Miss!

Poprvé šokovala Slovensko, když v roce 1999 suverénním způsobem vyhrála soutěž Miss Slovensko. Mimo titul královny krásy si odnesla i šerpy určené pro Miss Sympatie, MissPress a Miss Internet.

2) Darovala auto!

Čerstvá misska se okamžitě blýskla štědrým gestem. V soutěži vyhrála dvě auta, proto se rozhodla jedno z nich prodat a utržené peníze věnovat na charitu. „Část z nich věnuji nějakému dětskému domovu, část nemocnici v Žilině a nějaké finanční prostředky bych chtěla dát i důchodcům,“ zdůrazňovala.

3) Sbalila Jaromíra Jágra!

228544:gallery:true:trueMezi nejsledovanější celebrity ji neposunulo vítězství v soutěži krásy, ale hlavně vztah s největší hvězdou českého hokeje Jaromírem Jágrem. Seznámila se s ním ještě v roce 1999 během tenisového turnaje hvězd NHL, který se konal v Bratislavě. V té době údajně nevěděla, kdo to je, navíc byl zadaný. Jeho tehdejší přítelkyni, sportovní redaktorce Nicol Lenertové, zůstaly jen oči pro pláč. „Andrea se postarala o to, že láska mezi námi skončila rychleji, než se mohla rozvinout," svěřila se Nicol Blesku.

4) Rozešla se s Jágrem!

Bylo to na etapy a velmi to bolelo. „Rozcházíme se. Už si nemáme, co říct! A je to definitivní!“ přiznali Blesku koncem roku 2003. „Oba dva jsme v poslední době cítili, že to není ono, že máme úplně odlišné názory na život, na svět. Jaromír má jinou výchovu, jiné představy o partnerce. Nerozuměli jsme si,“ komentovala rozchod Verešová.

5) Divadlo pro novináře!

Jaromír a Andrea se však po chvíli zase dali dohromady. Hokejista v rozhovoru pro Moskevský komsomolec přiznal, že rozchod byl jen „divadlo“ pro novináře. „Novináři nás pronásledovali téměř všude. Tak nás napadlo, že všem veřejně oznámíme náš rozchod.“

6) Nabízeli ji jako prostitutku!

385854:gallery:true:true

V roce 2003 se na webových stránkách American Beauty (Americká krása), které nabízejí děvčata milionářům na „společně strávené chvíle“, objevily i Andreiny fotky a byly tam uveřejněny i její míry. Stačí jen 2 000 dolarů a zelenooká kráska jménem Kylie je na hodinu vaše. „Dva tisíce dolarů za hodinu? To si děláte srandu! To mě opravdu mohli ohodnotit na víc. O tomto všem slyším poprvé v životě a celkem mě to pobavilo,“ reagovala tenkrát kráska, jejíž identita byla zneužita.

7) Zahrála si ve filmech!

V roce 2003 oběhla Slovensko senzační zpráva, že o Andreu mají zájem hollywoodští filmaři, kteří si ji vytipovali do připravovaného velkofilmu Trója. Nakonec z toho nic nebylo, ale zelenooká kráska svou filmovou kariéru přece jen rozběhla. Objevila se jako barmanka v české teenagerovské komedii Panic je na nic a taky v americkém filmu Princ a já.

8) Nafotila akty!

Začátek roku 2004 byl pro ní mimořádně krizový. Na světlo světa se totiž dostaly poměrně nevkusně nafocené Andreiny akty. „Těmi nahými fotografiemi mě vydírali!“ tvrdila ve slovenském Novém Čase rozhořčeně modelka. „Fotky byly určené do soukromého archívu, ale fotograf je zneužil. Fotograf si pod výhružkou, že je zveřejní, žádal ode mě peníze,“ dodala.

9) Ve společnosti bosa!

Andrea Verešová
Autor: Foto Blesk - David Kundrát
Vztah Jágra a Verešové nakonec přece jen ztroskotal, ale zdálo se, že v polovině roku 2004 má Andrea opět náhradu. Po jejím boku se totiž začal objevovat generální manažer českého národního hokejového týmu Zbyněk Kusý. „Máme jen blízký vztah, nic víc,“ popírala bývalá královna krásy, i když se šeptalo, že dvojice má za sebou dovolenou v Americe a ve Špindlerově Mlýně.

10) Banášová jí sebrala kšeft!

Když se v roce 2004 připravovala první SuperStar, mezi adeptkami na moderátorské místo byla i ona. Zúčastnila se kamerových zkoušek a všechny očarovala. „Andrea obstála v konkurzu velmi dobře,“ potvrdil Novému Času tehdejší člen managmentu Branislav Záhradník. „Chtěla jsem se jen ukázat. Netušila jsem, že uspěji. Soutěž bych moderovala ráda, vím, že v Česku má ohromný úspěch,“ těšila se tehdy Andrea, ale jak už všichni víme, všechno bylo jinak, a ženskou polovinou moderátorské dvojice se stala Adela Banášová.

11) Vážná nehoda!

Štěstí v neštěstí měla v létě roku 2005, kdy při cestě z Bratislavy do Prahy skoro zdemolovala svůj černý mercedes – dárek od Jaromíra Jágra. Sama skončila s poraněnou krční páteří a naraženou pánví, její spolucestující maminka si překousla jazyk. „Obvykle jezdím rychle, ale tentokrát jsem jela asi jen stovkou kvůli dešti a hlavně mámě. Jela jsem za tirákem a najednou jsem se ocitla v takovém smyku, až auto bylo úplně neovladatelné,“ zkonstatovala Andrea.

Autor: Archív

12) Přepadl ji zloděj!

Začátkem roku 2006 ji někdo přepadl před dveřmi jejího bytu v centru Prahy. Neznámý útočník ji zřejmě sledoval v autě až před vchod do domu. Zaútočil na ni, když otvírala dveře do bytu. „Snažila jsem se nepanikařit a zachovat si chladnou hlavu,“ popisovala svoje pocity českým médiím. „Snažil se mě zatlačit dovnitř. Zachránil mě soused. Díky Bohu, že byl doma a slyšel hluk na chodbě. Otevřel dveře, útočník se lekl a utekl.“

13) Ostré útoky od chorvatského milionáře!

Začátkem roku 2006 se české i slovenské noviny ptaly: „Prožila Andrea Verešová milostný románek s Danielem Vrljičákem? „Andrea je lhářka, která mě stála už milión korun! Chlubila se, že byla pracovně v Miláně, ale byla tam se mnou, pila drahá italská vína, nakupoval jsem pro ni u Cavalliho, Dolcce a Gabbany a Diora. Za moc nestála, měl jsem lepší,“ vyjádřil se na její adresu chorvatský milionář. „Psychopatům se už nesnažím rozumět. Jen těžko chápu, co všechno dokáže mužská ješitnost. Odmítla jsem jeho sexuální návrhy i pracovní nabídky,“ vracela úder Andrea.

14) Sbalila bohatého právníka!

493758:gallery:true:trueZdá se, že muže svého života už našla v osobě bohatého českého právníka, majitela fotbalového klubu Viktoria Plzeň, Daniela Volopicha. Začátkem roku 2006 přiznala, že má nový vztah a na podzim ji Daniel požádal o ruku přímo na veřejnosti, v zákulisí módní přehlídky. Nejprve byla sice zaskočená, ale nakonec souhlasila.

15) Tělo za nábytek!

Vždy věděla, jak si přilepšit. V roce 2006 například získala zařízení do svého nového pražského bytu za svoje odhalené tělo v limitované sérii reklamního kalendáře jedné nábytkářské firmy.

16) Svatba!

206141:gallery:true:trueVdávat se rozhodla relativně brzy v 26 letech. Danielu Volopichovi řekla ano, ale jeho příjmení nepřijala. Obřad se odehrál na zámku Kynžvart a svatebčané se veselili v luxusním hotelu Esplanade v západočeských lázních. Slavnostní den poznamenal též skandál, když agresivní bodyguard zaútočil na auto jednoho z fotografů a hranou ruky mu rozbil čelní sklo.

17) Stala sa macechou!

Tím, že se vdala, „získala“ zároveň dvě dcery z Danielova předchozího vztahu: Valentýnu (17) a Jozefínu (12). „Velmi jsme si padly do oka hned na začátku tím, že jsme úplně stejné. Krásně se doplňujeme a velmi si rozumíme,“ řekla o vztahu k Valentýně. Volopichova exmanželka Brigita si však nemyslí, že by Andrea byla vzornou nevlastní matkou. Podle ní se o holky nestará tak, jak to prezentuje v médiích.

18) První dítě!

493023:gallery:true:trueNa rozdíl od kolegyň z branže si s mateřstvím na čas rozhodně nedala. První dítě – dcera Vanessa – se jí narodilo začátkem července 2007 a během porodu si kráska vytrpěla svoje. Trval déle než osm hodin a děvčátko přišlo na svět týden před stanoveným termínem. „Dala mi pěkně zabrat,“ zkonstatovala krátce po porodu vyčerpaná, ale šťastná maminka.

19) Druhé dítě!

Velkým překvapením bylo, když modelka rok po prvním porodu už čekala druhé dítě. Vanessin bratříček Daniel Tobiáš přišel na svět začátkem minulého roku. Nejšťastnější byl ale v té chvíli Andrein manžel, který konečně získal „dědice trůnu“.

20) Chce třetí dítě!

Už ve chvíli, kdy se stala dvojnásobnou mámou, překvapivě hlásila, že chce rodit i do třetice. „Mně se to těhotenství tak zalíbilo, že třetího potomka určitě ještě chci,“ prozradila novinářům. „Musí se přece rozhodnout, kdo u nás v rodině bude mít větší převahu, zda děvčata, nebo chlapci.“

21) Má stále stejnou postavu!

Je to neuvěřitelné, ale i po dvou dětech má postavu, kterou by jí mohly závidět i dvacítky. Po prvním porodu jí stačilo jen pár měsíců na to, aby zhubla dvacet kilo, které během prvního těhotenství nabrala. Při druhém dítěti byla situace stejná. Jak sama tvrdí, nikdy žádnou dietu nedržela, jen se snaží jíst zdravě.

22) Vystudovala práva. Ale jak.. ?!

Andrea Verešová
Autor: Ladislav Křivan
Klobouk dolů, Andrea během toho, že hodně pracovala, dlouhé roky také studovala práva. Nakonec jí to trvalo o rok a půl déle než spolužákům. V roce 2007 – těsně před porodem prvního dítěte se stala promovanou právničkou. Vtip je v tom, že během studia přestoupila z prestižní Karlovy univerzity na univerzitu do Plzně. Právě na tu, která čelila skandálu kvůli rychlým titulům. No a Milan Kindl, označený za jednoho z největších aktérů podvodů byl vedoucím diplomové práce veršové.

23) Chce vstoupit do politiky!

Když probíhaly na Slovensku volby do parlamentu svěřila se médiím, že by klidně do politiky šla, ale ještě se musí rozhodnout kdy a za koho by kandidovala.

24) Exmilenec potvrdil plastiku prsou!

Má anebo nemá umělá prsa? V médiích to před dvěma lety velmi jasně vysvětlil její exmilenec Marián I., podle kterého si plastiku nechala udělat ještě před soutěží Miss. Andrea zákrok dlouhodobě rezolutně popírá.

25) Hysterický záchvat!

Vloni se postarala o zajímavé zpestření talk show Jana Krausa Uvolněte se, prosím! Během natáčení dostala hysterický záchvat doprovázený výkřiky, slzami a třesením. Katastrofu způsobili exotičtí hadi, které si do studia přinesl jeden z hostů. Kraus to nakonec nevydržel a modelku, která byla v tom čase na začátku devátého měsíce těhotenství, odvedl do zákulisí.

26) Svlékla se pro Playboy!

Andrea Verešová křtila nové číslo Playboye, pro který se svlékla...
Autor: Pavel Machan

To, že stále stojí Verešová za hřích, dokázala před časem fotografiemi v české mutaci pánského magazínu Playboy. „Okolí mi už delší čas tvrdí, že jsem krásnější než kdykoliv předtím a já se opravdu cítím fantasticky. Řekla jsem si kdy jindy než nyní, když jsem opravdu ve formě,“ prozradila Blesku Andrea.

27) Podrazila organizátory!

Když její kariéru odstartovala soutěž Miss Slovensko, její organizátory neváhala před časem podrazit. Bez vysvětlení se totiž nezúčastnila letošního jubilejního 15. finálového večera, a to ještě před tím účast mnohokrát potvrdila a Produkční dům Forza jí zabezpečil ubytování v pěti hvězdičkovém hotelu v centru Bratislavy a dokonce i šest VIP lístků pro její přátele. Omluvila se v den konání soutěže ve 12.30 sms-kou.

28) Zlatokopka!

Verešová na nákupech za zimním oblečením.
Autor: foto Blesk - Ladislav Křivan
„Verešová je zlatokopka a jde jen po penězích!“ Takto před časem na Andreu zaútočila modelka Agáta Hanychová v pořadu Top Star magazín.

29) Zvláštní telefonát!

Nedávno se pro změnu blýskl její manžel Daniel. Na jedné ze zahraničních televizních stanic se objevila reklama na sex přes telefon a v upoutávce se nad telefonním číslem objevila Andreina fotka. Když ji o tom redaktorka Blesku informovala, do telefonátu zasáhl její manžel Daniel a volající redaktorce to pořádně natřel: „Běž do pr..., kra… jedna. A ty to polož,“ řval do telefonu.

30) Chce být Češka!

Jednou z nejčerstvějších zajímavostí z jejího života je skutečnost,
že by se ráda stala Češkou. „Chci požádat o české občanství,“ překvapila modelka české novináře. ,,Dá se říct, že už jsem víc jako Češka než Slovenka. Vzhledem k tomu, že v Čechách žiju víc jak deset let, tak se tak i cítím,“ dodala. (zdroj: Cas.sk)