Ten se ze svého úspěchu neradoval dlouho. Den po finále totiž skočil na lyžích do mělké vody a poranil si míchu. Svou novou konkurenci přesto přijede Martin Zach okouknout.

Momentálně se loňský Muž roku cítí natolik dobře, že si vyhlášení svého nástupce nenechá rozhodně ujít. „Moc se na srpen těším. Určitě se v Náchodě, kde se bude finále konat, ukážu,“ prozradil Blesku Zach. Martinovi ale zabírá rehabilitace a cvičení tolik času, že ještě neměl prostor se na nové finalisty podívat.

„Zatím jsem kluky neviděl,“ konstatoval Zach, pro kterého nejsou krasavci prý žádná konkurence. „Vždyť jde o jiný ročník,“ zasmál se Martin. Navíc Blesku dokázal, že i přes své zranění dokáže mít nad celou situací nadhled. „Myslím, že nejslavnějším Mužem roku, o kterém se nejvíce psalo, jsem stále já,“ řekl v žertu Martin.

Jeho přítomnost na soutěži potěšila hlavně moderátorku letošního ročníku Evu Decastelo. „Minulý rok jsem jako jeden z mála prošvihla, takže se na Martina moc těším,“ přiznala Eva, která večerem provede po boku moderátora Bořka Slezáčka.

Fotogalerie
2 fotografie