„Ještě sice cítím únavu, ale pracovat už mohu,“ ujistil Blesk pohublý herec. Stačil tak s kolegy z cenou TýTý ověnčeného seriálu oslavit jubilejní tisící klapku!

Díl, kde štáb bouchl na oslavu kulatého čísla dvě lahve sektu, ale zrovna není moc veselý. Rodinu navždy opustil otec Janko Martinák v podání Mariana Labudy. Všichni odjeli truchlit na Slovensko. Veronika Freimanová už točila v novém účesu. „Ve 33. díle mě ostříhali,“ pochlubila se herečka, která nyní vypadá mladší.

Fotogalerie
3 fotografie

Znají každý detail

Blesk zjistil, že na diváky čekají v druhé připravované řadě vedle pohřbu Martináka už jen samé veselé zážitky. Příběhy situované do let 1973 až 1978 zavedou fanoušky Vyprávěj do právě otevřeného pražského metra, na hory, na pochod Praha – Prčice a dokonce na nudistickou pláž do NDR. K Baltu se štáb vypraví už první týden v červnu a modlí se za teplejší počasí. „Dlouho jsme sháněli charakteristické košíky na sezení na pláži a tamější známá pruhovaná lehátka a sedačky,“ prozradila Blesku vedoucí produkce seriálu Zuzana Konrádová.

Přiznala také, že s retro předměty jsou někdy velké starosti. „Diváci jsou nesmírně pozorní. Pamatují si z dob minulých skutečně každičký detail. Máme poradce na hudbu těch let, na auta, na oblečení i na výbavu domácností,“ dodala producentka.