Před nedávnem jsme vás informovali o vztahových peripetií nejkrásnějšího muže Česka a bývalého desetibojaře Josefa Karase. Nějakou dobu totiž žil v Americe, když s rodiči emigrovali. Tam si našel americkou přítelkyni se kterou se po čase zasnoubil. Jenže z velkých svatebních plánů nakonec sešlo. Proč se tak stalo svěřila Nicole Hanning Blesk.cz.

Chtěla jsem s ním zůstat navždy

"Přestěhovala jsem se do Prahy za Josefem v říjnu roku 2004 a až do března 2006 jsme žili v harmonickém vztahu. V Praze jsem byla moc ráda a našla jsem si tady hodně nových přátel. Chtěla jsem tu zůstat navždy se svou láskou Josefem, ale musela jsem se vrátit zpět do Států," líčí svou těžkou situaci Nicole.

Osud tomu prostě nepřál. Oběma pomalu docházeli peníze. Karas v té době trénoval na olympiádu a Nicole je oba živila sama, dokonce pracovala na dvou místech, aby mohli splácet účty. "Kvůli špatné finanční situaci jsem musela Josefa opustit a vrátit se zpět do Ameriky, byla jsem z toho velmi smutná z našeho vzdálení a zrušení zasnoubení," vypráví Nicole.

Nikdy jsem ho nepřestala milovat

Zasnoubení zrušila Nicol poté co Josef nesplnil, co slíbil. Měl se totiž vydat za ní a žít společně v Americe. Nakonec tak ale neudělal a nyní žije s novou přítelkyní Monikou v Praze.

"Nikdy jsem ho nepřestala milovat, stále je mojí láskou života. Přeji mu všechno nejlepší a ať mu to s Monikou vyjde, jestli je ta pravá," uzavřela svou zpověď Nicol Hanning.

Fotogalerie
3 fotografie