„V poslední době máme mnoho nabídek na různé karetní turnaje,“ shodují se modelky. „Za účast v soutěži dostáváme zaplaceno. Polovina kšeftů je teď tedy právě za turnaje,“ dodávají. Přitažlivé je pro dívky i fakt, že zatímco na mole se musí stále jen usmívat, ve hře prý mohou ukázat, co v nich doopravdy je.

Bučková kartám propadla

Jednou z vášnivých hráček je modelka Eliška Bučková (20). „Strašně mě to baví. Opravdu se mi na hře líbí, že u toho člověk musí pořádně přemýšlet a není to pouze o štěstí,“ svěřila se Blesku Bučková, která je i podle svých kolegyň hru od hry lepší. „Když je člověk šikovný, tak kromě honoráře za hru, může i vyhrát něco navíc. Má nejvyšší částka je třináct tisíc. Do mínusu jsem ale nikdy nešla,“ dodala Eliška.

Eliška Bučková
Autor: Jakub Ludvík


Lutovská vždycky prohraje

Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26) velká štěstí ve hře nemá. „Ať dělám, co dělám, tak odcházím od stolu s prázdnýma rukama,“ směje se Lutovská. Prý zřejmě ještě musí více vypilovat taktiku, jak ošálit soupeře. „Když jsem měla vždycky dobré karty, tak jsem se musela usmívat. Teď už se usmívám pořád,“ popsala své pokroky Lutovská. A když náhodou udělá nějakou chybu? „Řeknu jen, že se omlouvám, ale jsem prostě blondýna,“ zasmála se Iveta.

Iveta Lutovská
Autor: Jakub Ludvík


Hanychová vyhrává díky hlubokému výstřihu

Jak zaručeně zmátne protihráče modelka Agáta Hanychová (24)? Velkým výstřihem! „Když ho mám, tak se většina pánů dívá jinam než na karty. A pak už se hraje jedna báseň,“ vysvětlila své fígle Agáta, která je u karetního stolu stejně jako na mole. „Mám tak čtyři přehlídky do týdne a tři turnaje. Je to téměř půl na půl,“ potvrdila modelka.

Agáta Hanychová
Autor: Jakub Ludvík