Na dotaz Blesku se ale snažil mlžit: „Nic mě nebolí. Jdu jen na přátelskou návštěvu,“ tvrdil Gott. Jeho žena ale Blesku potvrdila, že Karel možná něco tají.

Gott totiž zapomněl upřesnit, že sice šel na návštěvu, ale ne na pokoj k nějakému pacientovi. S dalším vyjádřením už dělal Gott nepochopitelné drahoty a na SMS přestal odpovídat úplně. Že by nějaká závažnější zdravotní komplikace? To ostatně svým vyjádřením připustila i jeho žena Ivana. „Musel k lékaři,“ řekla Blesku v době, kdy byl Karel stále v nemocnici. „Jde jen o běžnou zdravotní kontrolu,“ dodala o chvíli později Ivanka, která byla zatím doma s dětmi.

Proč ale dělal náš nejslavnější zpěvák s prohlídkou u doktora takové tajnosti, když údajně o nic nejde? Prevence je přece chvályhodná, tak proč se k ní nepřiznat? Karel má přece dvě malé dcery, které ještě musí vypravit do světa. A i ty dvě dospělé ho stále potřebují, navíc co nevidět do rodiny přibude díky dceři Lucii Karlův vnuk nebo vnučka.

Podle informací Blesku byl zpěvák už asi před týdnem v motolské nemocnici na odběru krve. A vyšetření podle všeho dopadlo dobře. Že by se tedy v chladném počasí vrátily problémy s kyčlemi, které ho trápily před lety? Těžko říct. Karel o svém zdraví mlčí…