Kapela Radiostars, která je složena z předních českých muzikantů, a která produkuje hudební koláže hitů tuzemských i světových diskoték, téměř na každém svém koncertě rozlévá svým fanouškům vodku. Jenže některým méně tolerantním návštěvníkům jejich koncertů se to nelíbí.

Fotogalerie
1 fotografie

„Byl jsem na jejich vystoupení a zdálo se mi, že někteří ty fanoušci, kteří tu vodku od nich vypili nebyli zletilý,“ postěžoval si Blesk.cz jeden z návštěvníků jejich koncertu v Plzni.

Radiostars ovšem ve svém počínání nic špatného nevidí. „Snažíme se divákům nabídnout pořádnou šou a nalévání vodky fanouškům je už taková náše tradice. Rozhodně od toho nechceme opustit. Na příštím koncertu to uděláme zase. To můžu slíbit už teď. Kdo má tedy chuť na naší vodku, tak ať určitě přijde,“ nekompromisně tvrdí basák skupiny Šmity.

Otázkou zůstává, zda na jejich nejbližších vystoupení, které se konají tuto středu v Hard Rock Café a v pátek na Dobříši, nedorazí už někdo od policie, aby podezřelé nalévání alkoholu fanouškům zmapoval.