„Vítězství Petry Janů v Duetech zajistil koupenými SMS její manžel Michal Zelenka,“ zní udání, které koluje v zákulisí soutěže po sobotním triumfu Petry Janů a Vojtěcha Bernatského v pěveckých Duetech.

Fotogalerie
7 fotografií

„Tak ke mně se tohle obvinění ještě nedostalo. Ale nepřekvapuje mne. Vždyť jsme v Čechách,“ okomentoval podezření manželky Petry Janů Michal Zelenka.

„Víte, já předně vůbec nechápu, proč bych to dělal. Petra má totiž tolik kšeftů, kolik jen fyzicky zvládne. Ona si opravdu nepotřebuje dělat reklamu podobným způsobem,“ říká Zelenka.

„Já jsem byl osobně přítomný na první finále, a už tam jsme si říkal, že to vypadá, že se nakonec střetně Petra s Vojtou a Petr se Simonou. A můj tip nakonec vyšel,“ chlubí se úspěšný hudební manažer.

Ten také přiznává, že skvělý dojem z Duetů vzbudil nečekaný ohlas. „Dostali jsme tolik sms s gratulacemi a mailů, jako nikdy. Teď se tím tady zrovna probírám. To je hodně milé. Vedle toho už jsme také obdrželi pro Petru A Vojtu čtyři nabídky na společné vystoupení. A dvě smlouvy už jsme dokonce podepsali,“ chlubí se Zelenka.

A za kolik šampioni z Duetů vystupují? „Přesnou sumu vám neřeknu. Ale ví se, že Petra vystupuje za honorář v rozmezí třicet pět až osmdesát tisíc. Cenu ovlivňuje místo, kde to je, roční období a další faktory. Vojta je zhruba na polovině téhle sumy, takže si z toho můžete udělat představu, za kolik asi vystupují společně,“ přiznal manžel populární zpěvačky.