Šípek totiž Leoně hodně dluží za to, že ji ztrapnil před veřejností, když od ní utekl ke starší milence. A možný sňatek by byl jen podanou rukou Leoně, která po svatbě s architektem touží už dlouho.

Architekt Bořek Šípek si od matky svého dítěte odskočil letos v létě k milence Zuzaně Mausové. Už tehdy okolí známého páru předvídalo, že Šípkovo vzplanutí nebude trvat dlouho a on se ještě rád vrátí k Machálkové. A to se právě teď stalo skutečností a Šípek svůj návrat na pražský Strahov, kde má Leona luxusní byt, vůbec netají.

„O Vánocích budeme určitě spolu,“ přiznal Bořek Blesku. A na dotaz, zda je to začátek jeho delšího setrvání ve strahovském bytě, se jen záhadně usmíval. A dodal: „Na svátky má být rodina přece pohromadě.“

Leona Machálková s šestiletým synem Arturem
Leona Machálková s šestiletým synem Arturem
Autor: abl

Nevěra je zřejmě zapomenuta a rozchod před šesti měsíci je jen smutnou vzpomínkou, ke které se dvojice nechce vracet. Co na tom, že jej Šípek v létě považoval za definitivní. „Nic není nikdy definitivní,“ obhajuje se dnes architekt a vzápětí dodává: „Dítě otce potřebuje. A já chci být dobrý otec.“ Svým známým, kteří předpovídají, že návrat Šípka k Machálkové skončí svatbou, tak architekt jen dává za pravdu.

„Myslím, že jinak to dopadnout nemůže,“ dodává Šípkův kamarád. To ovšem Bořek ani Leona nechtějí v tuto chvíli ještě komentovat.