„Jak se ta věc dá srovnat, tak v tom si libuju. Nemůžu mít v bytě ale nic živého, to prostě chcípne. Jen přítel se ještě drží,“ zavtipkovala modelka.

Sbírka drahých kabelek

Sbírka drahých kabelek
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Modelka má pořádnou kupu kabelek. „Jestli je chcete vidět všechny, tak se jimi musím ověsit. Sotva je nacpu do skříně,“ řekla Blesku Pavelková. To, jakou kabelku k outfitu vybrat, modelce mnoho času nezabere. „Já jsem spíš sportovní typ, takže extravagantní si beru málokdy,“ prozradila Pavelková.

Čtěte také:

Romana Pavelková ukázala vše: Prsa, kalhotky i zadeček! >>
Romana Pavelková: Bojím se o život! >>

Podprsenky v řadě

Podprsenky v řadě
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Pavelková si zakládá hlavně na svém šatníku. „Košile, halenky, trička, prostě všechno musí být tipťop. I spodní prádlo mám krásně složené,“ chlubila se pořádkumilovností modelka. „Přiznám se, že někdy nestíhám a pokoj je vzhůru nohama, to pak celý den přemýšlím, kdy to budu moct srovnat,“ popisuje nadšeně Pavelková.

Modelka skládá i slipy

Modelka skládá slipy
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Ani přítelovo oblečení neposedným ručkám Pavelkové neunikne. „Vytáčí mě, když si partner vezme tričko a vytáhne s tím i jiné věci. To pak přijdu a všechno zastrkám a porovnám,“ vysvětlila Blesku modelka, která dokonce příteli uklízí i slipy. „Myslím, že na tom není nic špatného. Lepší než kdybych měla bordel,“ soudí o své »úchylce« Pavelková.

Mlsná ji chytá v noci

Mlsná ji chytá v noci
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Modelka se nebránila prosbě, aby ukázala Blesku lednici. „Mě nenachytáte. Rozdělené potraviny na mléčné, maso a zeleninu sice nemám, ale i tak to mám v cajku,“ smála se modelka a prozradila, že na pamlsky chodí hlavně v noci. „Snažím se jíst zdravě, ale nedokážu nejíst večer. To mám naopak největší chutě,“ přiznala Pavelková a jako důkaz si pochutnávala na čokoládovém jogurtu.

Návštěva se má královsky

Návštěva se má královsky
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Příbory pro hosty, na běžné užívání a ještě jedny pro jistotu. To se jen tak nevidí. „Tohle je trošku zvláštní. Návštěvu chci ale pohostit, proto ty hezké nože a vidličky. Hned jak hosti odejdou, tak je všechny hezky umyju a dám zpátky do sáčků,“ vysvětlila složitý proces stolování.

Kytky nevydrží

Kytky péči nevydžely
Autor: Blesk - Jiří Černohorský

Už se zdálo, že je byt Pavelkové bez chybičky. Blesk ale prolezl každý koutek a v obývacím pokoji našel uschlé stonky, zřejmě zbytek kytky. „Já nemůžu mít doma nic živého. Buď to přeleju, nebo to zapomenu zalít,“ postěžovala si modelka. „I tahle chudinka byla obětí mé sklerózy,“ zasmála se Pavelková.

Fotogalerie
6 fotografií