Sagvan Tofi měl od ředitelky soutěže Miss Junior Kateřiny Hamrové slíbený absolutně nejvyšší honorář, jaký kdy moderátor této soutěže dostal. Prý se jednalo o částku přesahující sto tisíc korun. Jenže nakonec Miss Junior nemoderoval a nahradil ho Václav Žmolík.

Fotogalerie
3 fotografie

„Asi jim došli peníze,“ okomentoval celou věc Sagvan Tofi. Jenže to Hamrová vyvrací. „Absolutně nejde o otázku výše honoráře. Sagvan Tofi zkrátka do konečné dramaturgické podoby ceremoniálu zkrátka nezapadl. Celé se to neslo ve velmi slavnostním duchu, byli přítomni vysocí politici. Sagvan je šoumen a v jeho podání planujeme finále soutěže Miss Internet – to je jeho šálek kávy,“ tvrdí Hamrové.

Otázkou ale zůstává, jestli to Sagvan přijme. „Oni mi tu práci slíbili a pak už se nikdy neozvali. To podle mne není úplně profesionální jednání,“ nechal se slyšet Tofi. „Sagvan slíbil, že se bude podílet na scénáři i podobě galavečera, ale neudělal to. Soustředí se jen na muzikál Děti ráje, který připravuje a všude mu dělá reklamu. Nás vůbec nekontaktoval,“ tvrdí naopak lidé ze štábu Miss Junior.

Že všechno asi neproběhlo úplně ideálně potvrzuje i poněkud odměřený komentář Hamrové. „„Nebudu se k tomu dále vyjadřovat. Sagvanovi přeji hodně štěstí a věřím, že budeme spolupracovat příště,“ uzavřela ředitelka soutěže.