„On je skoro k nepoznání, snad není nemocný,“ šeptali si všichni přítomní při pohledu na pohublého a přepadlého Kyklopa. „Sundal čtyřicet kilo. Má velké stresy z rozvodu,“ práskl Blesku Kyklopův kamarád a člen kapely Maxim Turbulenc Daniel Vali (38). Kyklop však potíže v manželství popírá.

„Kyklop zhubl čtyřicet kilo za pět měsíců,“ řekl Blesku Dan Vali. „Není nemocný, zhubl dělenou stravou, cvičením a zřejmě k tomu hlavně taky pomohl rozvod,“ vysvětlil Vali příčiny zhubnutí s tím, že Kyklop nyní váží 124 kilo a chce dále shazovat. S manželkou, se kterou má Kyklop pětiletá dvojčátka Sandru a Nikolku, už jim to dlouho skřípe a nyní krize zřejmě vyvrcholila. Přitom ještě koncem ledna dorazil Kyklop na křest nového dopravního CD Maxim Turbulenc značně zavalitý a dokonce s celou rodinou. „To už na tom ale jejich manželství nebylo dobře,“ přiznal Dan.

Sám Kyklop však na rozdíl od kamaráda, se kterým se v kapele setkává dvakrát týdně, svůj rozvod a vůbec nějakou krizi ve vztahu popírá. „To máte nějaké špatné informace,“ řekl Blesku k rozvodu Kyklop. „Dříve jsme měli menší krizi, ale ta už je zažehnaná,“ tvrdošíjně tvrdí Kyklop. Jak ale sám přiznal, letošní dovolenou trávil sám.