„Mohu jen potvrdit, že Kamil Střihavka podstoupil v naší nemocnici dnes vyšetření. Jinak si pacient nepřeje, aby o něm nemocnice podávala jakékoli informace,“ řekla Blesku mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová. Kvůli srdečné nedostatečnosti podstupuje řadu vyšetření na interně.

Čtyřiačtyřicetiletého zpěváka podle informací agentury Mediafax záchranná služba nejprve ošetřila doma v rodinném domě v Praze Hlubočepích, poté ho převezli do jedné z pražských fakultních nemocnic.

„Podle informací Blesk.cz absolvoval Kamil Střihavka EKG a další vyšetření na interně. Podle jejich výsledků se rozhodne o jeho další hospitalizaci.

Už v sobotu měl Střihavka se svojí kapelou Leaders vystoupit na festivalu Sázavafest. "

"Ještě nám nikdo neoznámil, že nevystoupí," řekl Blesku vyděšeně Martin Peška ze spolupořádající agentury Madree. O Střihavkově kolapsu se jako první od Blesku dozvěděl i jeden z jeho nejbližších kolegů, zpěvák Václav Noid Bárta.

"To je strašný. Když jsem s ním naposledy mluvil, byl naprosto v pohodě. Vždyť teď docela odpočíval,“ vyděsil se. Stejně reagoval i Vilém Čok. „Vždyť jsme se vrátili v pátek z vody a tam byl úplně v pohodě,“ řekl Blesku Čok.