Štaidl měl mít svého syna, o kterého se tak dlouho s Ivetou Bartošovou přetahoval, v létě celých čtrnáct dní. Tak to určila sociálka.

„Moc tomu nerozumím, proč se Artur vrátil dřív. Samozřejmě mám radost, protože můj syn má u mě domov, kam se může vracet kdykoliv,“ řekla Blesku udivená Bartošová.

Podle jejích dedukcí mohl prý Štaidla naštvat článek v Blesku, ve kterém se Iveta vyjadřuje, že „pan Štaidl ničí Arturovi psychiku“. Pokud bylo tohle opravdu příčinou Štaidlova rozčilení, tak Iveta považuje reakci otce svého dítěte za naprosto neadekvátní.

Artur nezapře, že pochází z rodu Štaidlů
Artur nezapře, že pochází z rodu Štaidlů
Autor: abl

„Artur přece nemůže za to, co já kde říkám. Má tátu rád a docela ho vyděsilo, když se dozvěděl, že musí najednou opustit Jevany,“ svěřuje Bartošová. Zpěvačce se zdá naprosto nenormální, aby si Štaidl případné nesváry s ní vyřizoval přes společné děcko. „Toto opravdu nechápu,“ říká Iveta, která zmatenému Arturovi raději okamžitě smažila jeho oblíbené řízky.

Jinak, podle rozhodnutí sociálky, Štaidl má mít syna o letních prázdninách 14 dnů, a potom všechny víkendy sudých týdnů v roce.