Urostlého herce si vybral výrobce minerální vody Korunní Májová, aby byl spolu s modelkou Kateřinou Mátlovou hlavním instruktorem v jejich Škole filmových polibků. A samozřejmě, že za to dostal slušně zaplaceno. „Už je to tak, líbám za peníze,“ smál se Šimůnek na kolonádě v Karlových Varech, kde se odehrála jeho instruktáž.

„Musím říct, že jsem už několik filmových polibků rozdal a vzpomínám si na jednu anglickou herečku, se kterou jsem se nechtěl líbat a ona se mnou také ne. Ale nakonec se to úplně obrátilo a byl to jeden z mých nejpříjemnějších filmových polibků," lovil v paměti vyhlášený lamač dívčích srdcí.

Na polibek s instruktáží od vyhlášeného krasavce tak ženy stály dokonce frontu. „Snad to všechno zvládnu,“ koulel Šimůnek očima nad zástupy dam.

Velký úspěch ovšem měla u opačného pohlaví také modelka Kateřina Mátlová. Kdo by se nechtěl zakousnout do blonďaté sexbomby, že? „Nezapomenutelné líbání? Na tvář mě políbil Stevie Wonder. Poprvé jsem zažila pocit, kdy jsem si nechtěla umýt obličej," přiznala Katka.