ŽENA ČÍSLO 1: Evelyna Steimarová ( s Gottem v letech 1962–1963)

Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
Autor: abl

S českou herečkou Evelynou Steinmarovou, hvězdou například filmu Tajemství hradu v Karpatech, se Gott seznámil během studií zpěvu na pražské konzervatoři ve 23 letech. Jejich vztah vydržel necelý rok a byl protkán pozornostmi mladého Karla, který Evelynu rozmazloval květinami a dárky.


ŽENA ČÍSLO 2: Antonie Zacpalová (s Gottem v roce1972)

Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová
Autor: abl

Antonie se jako tanečnice blýskla v Karlově hitu Lady Carneval a Mistr jí nabídl odvoz z Kavčích hor domů. Vše se ale trochu zvrtlo, a když se po devíti měsících dozvěděl, že má dceru, hned mu bylo jasné, kde se stala chyba. Neměl z toho nijak velkou radost a na svou Dominiku se přijel podívat až po půl roce.


ŽENA ČÍSLO 3: Jitka Svobodová (s Gottem v letech 1984-1989)

Karel Gott s Jitkou Svobodovou
Karel Gott s Jitkou Svobodovou
Autor: Šíp

Smyslnou krásku potkal v baru a ihned přitáhla jeho pozornost. Vztah s vyzývavou "kočičkou" mu vydržel na jeho poměry velice dlouho, celých pět let. Mistrovi, kromě jiného, pomohla vyvrátit spekulace o jeho homosexualitě, které se v té době rojily v Německu - a to jednoduše tím, že se s ním nechala vyfotit téměř nahá... Rozchod přišel poté, co se dozvěděla o jeho druhé dceři Lucii.


ŽENA ČÍSLO 4: Iveta Kolářová (s Gottem v roce 1986)

Iveta Kolářová
Iveta Kolářová
Autor: abl

S Ivetou se seznámil během vztahu s Jitkou Svobodovou a zplodil s ní dceru Lucii, která se stala důvodem konce jeho vztahu s Jitkou. Svou druhou dceru pak zabezpečil bytem na Vinohradech.


ŽENA ČÍSLO 5: Martina Zbořilová ( s Gottem v letech 1989–1994)

Martina Zbořilová
Martina Zbořilová
Autor: abl

Když mu byla Martina představena jeho kamarádem, Karel asi ještě netušil, že s ní prožije následujících 5 let svého života. Problémy přišly, když vyložila karty na stůl. Chtěla s ním bydlet a založit rodinu. Toho se Karel zděsil a vztah rychle ukončil. Ale Martina si za Karla našla neméně slavnou náhradu - režiséra Miloše Formana.


ŽENA ČÍSLO 6: Manuela Pechová ( s Gottem v roce 1994)

Manuela Pechová
Manuela Pechová
Autor: abl

Manuela byla pravděpodobně první ženou, která dala Mistrovi kopačky. Snědá kráska s předky v Súdánu se s Karlem seznámila na kanadské ambasádě a hned bylo jasné, že to spolu dají dohromady. Shodou okolností zanedlouho po jejich seznámení získala místo v agentuře GOJA. Karel o ní dokonce nazpíval píseň, slavný hit Kakaová. Jejich vztah skončil, když Manuela odjela na dovolenou do Kanady a Karel se už jejího návratu nedočkal.


ŽENA ČÍSLO 7: Ilona Hermová (s Gottem v roce 1997)

Ilona Hermová
Ilona Hermová
Autor: abl

Nástupkyně Manuely Pechové nejen v agentuře GOJA, ale i V Mistrově posteli. Veřejně promluvila o milování s Karlem: „Je něžný, pozorný a záleží mu na tom, jak se to ženě líbí.“ A neřekla jen toto, tvrdí také, že ho nikdy nemilovala a že ho brala jen jako kamaráda..


ŽENA ČÍSLO 8: Marika Sörösová ( s Gottem v letech 1997–1999)

Karel s Marikou Sörösovou
Karel s Marikou Sörösovou
Autor: Nový čas nedeľa

Se sympatickou blondýnkou se seznámil při svém koncertu v Berlíně. Hned jak ji spatřil mezi fanoušky, tak po ní zatoužil a ještě ten večer ji pozval na večeři. Při společné dovolené na Jamajce spolu dokonce vyzkoušeli drogu hašiš. Vztah vzal za své poté, co spolu oslavili Mistrovi šedesátiny. Karel ji obdaroval vilou na Karlíku.


ŽENA ČÍSLO 9: Taťána Smutná ( s Gottem v roce 1999)

Taťána Smutná
Taťána Smutná
Autor: abl

Byla ještě vdaná, když se na koncertě v německém Düsseldorfu seznámila s Karlem. Mistr jí poskytl psychickou oporu po úmrtí její matky. Jejich vztah byl svědkem žárlivých scén, jelikož zpočátku se Karel scházel ještě se svou předchozí láskou Marikou.


ŽENA ČÍSLO 10: Ivana Gottová ( s Gottem v letech 1999 - ???)

Karel Gott s Ivanou Macháčkovou si svatební cestu užili hned dvakrát
Karel Gott s Ivanou Macháčkovou si svatební cestu užili hned dvakrát
Autor: abl

Seznámili se spolu na galavečeru TýTý, kde mistra hned upoutala. Když se jí ale zeptal na telefon, řekla mu špatný. Teprve při dalším setkání na volbě Miss ČR se dočkal pravého čísla. Nastěhovala se k Mistrovi na Bertramku, vdala se za něho a porodila mu dvě dcery Charlotte Ellu a Nellu Sofii.

VELKÝ SPECIÁL O ŽIVOTĚ KARLA GOTTA NAJDETE ZDE!