Zatímco většina mužů je z tohoto filmu nadšena, mnohé ženy ho nedokáží dokoukat do konce. Řeč je o snímku Wrestler, za který byl hlavní představitel Mickey Rourke dokonce nominován na Oskara. Jak už název napovídá, dílo popisuje životní dráhu stárnoucího zápasníka wrestlingu. Zřejmě nejvíce slabších povah opouštěla projekce Wrestlera při scéně, kdy si jeden z jeho soupeřů začne obličej velmi naturalisticky propichovat sešívačkou. Ovšem krvavě hodnotné jsou i další bojové scény.

Video
délka: 02:30.81

Wrestler, thriller YouTube.com

Mnohem více červené tekutiny než ve Wrestlerovi ale lítá vzduchem v hororové komedie Mrtvý sníh. Film se odehrává v zasněženém Norsku, kde začne být skupina mladých lidí masakrována hejny zombíků v nacistických uniformách. Vzhledem k tomu, že film má nepopiratelné parodické prvky, můžete v něm například vidět souboj na skalní stěně, během něhož jsou hrdinové zapleteni do střev jednoho z nemrtvých nacistů a další libůstky. Asi deset minut před koncem filmu je pak například zase jedna ze slečen zabita úderem sekery do krku. Během této scény z filmového plátna vyteče krve asi jako na středně velkých jatkách za měsíc plného provozu. Zkrátka horor jak má být.

Video
délka: 02:37.35

Mrtvý sníh YouTube.com

To střelné zbraně jsou naopak v téměř totální permanenci ve filmu Veřejní nepřátelé. Hlavních rolí se ujali asi největší mužské herecké hvězdy současnosti. Vychytralého lupiče a gangstera hraje Johny Depp, snaživého policistu pak Christian Bale. A děj filmu by se dal nazvat silným koktejlem neustálých automobilových honiček a vzájemných přestřelek. Z toho je jasné, že skóre ve filmu zesnulých nemůže být menší než dvojciferné.

Video
délka: 02:28.56

Veřejní nepřátelé, trailer YouTube.com