Od vrcholu skupiny Lunetic v Česku asi nebyla kapela, která by dovedla tak pobláznit fanoušky, jak se to v současnosti daří desetiletým holkám ze skupiny 5Andgels. Kvintet ve složení Nikola, Kristýna, Diana, Týna a Niki má beznadějně vyprodaná všechna svá představení. Jejich fanclub je pak zavalen stovkami žádostí o členství.

Fotogalerie
3 fotografie

V nejbližších týdnech je pak čeká vlastní turné po Slovensku. Skupina na sebe poprvé výrazněji upozornila v televizní soutěži X – Factor na Nově, kde vystoupila v průběhu finále a jejich pěvecko taneční vystoupení tehdy vzbudilo neuvěřitelný ohlas. „Tohle vystoupení opravdu bylo pro skupina hodně důležité,“ přiznává manažer kapely Michal Mertl. Je logické, že při takovém úspěchu, si holky vydělávají pořádné peníze. „Tipnu si, že ta kapela už viděla miliony. A ještě mnohem víc může vydělat. Každá z těch holek vydělává víc, než jejich rodiče,“ říká s úsměvem mediální expert Marek Ditrich.

„Vtipné je, že dohromady těm pěti holkám je padesát jedna let. A myslím, že jsou nejlépe vydělávajícím padesátjednaletým umělcem v celé České republice,“ dodává pobaveně Ditrich. 5Angels už také na své vystoupení jezdí jako opravdové hvězdy. Jejich van je totiž vybaven ledničkou, DVD přehrávačem, televizí, jídelním stolem a špičkovým audio systémem. Což je mnohem lucusnější způsob dopravy, než jaký používá například Karel Gott.