„Zhroutil jsem se a musím brát uklidňující prášky. Situaci nezvládám. Moc mi ublížila,“ řekl Blesku kameraman Ordinace v růžové zahradě.

Exmanželku Milenu (Ranč U Zelené sedmy, Ordinace v růžové zahradě, Muž na radnici) totiž vyplatil 4 800 000 korunami z vily, ale ona se nechce odstěhovat. Navíc proti Pavlíčkovi poštvala jejich dva syny a incident řešila policie.

Fotogalerie
3 fotografie

Pavlíček nechtěl celou věc probírat veřejně. Když ale začala útočit manželka, rozhodl se, že se bude bránit, a pozval Blesk do Hrnčíř, kde dostavěl rodinný dům v hodnotě 10 milionů. „Milena přišla s rozvodem. Řekla mi, že naše manželství je už jenom formální, že se mnou není šťastná a chce se rozvést,“ svěřil Blesku Pavlíček. „Prý mi dá dva miliony a ať vypadnu z domu. Já se ale rozvádět po 26 letech manželství nechtěl. Ani přijít o rodinu a o svoje dva kluky. Ona si ale stála na svém,“ říká nešťastně Pavlíček. Je to už ale tři čtvrtě roku, co bylo manželství rozvedeno.

„Do konce dubna se měla odstěhovat, ona ale můj dům odmítá opustit. Dokonce si zavolala zámečníka a v domě vyměnila zámek. Jsem z celé situace opravdu zoufalý,“ prohlásil Pavlíček.

„Nevím, co tu děláte, ale doufám, že nepolezete do prostor, které jsou moje,“ řekla Blesku Steinmasslová, která se náhle objevila ve dveřích. Pak odešla.

„Tady to vidíte, jak se chová,“ reagoval Pavlíček a ukazoval dveře od Milenina zamčeného pokoje. „Ty dveře zničila. Nechala je celé rozvrtat a nasadila si tam fabku,“ rozčiloval se kameraman. Kvůli exmanželce měl fyzickou potyčku i se šestadvacetiletým synem Tomášem. „Napadl mě zezadu a bušil mě do hlavy. Řešila to policie. V životě by mě nenapadlo, že se se mnou začne prát syn. Mladší syn Honza prostě dům opustil a raději bydlí u přítelkyně. Dopadl jsem hrozně. Ztratil děti, přišel díky rozvodu o všechny peníze a ona se odsud nehne,“ svěřuje zhrzený kameraman. Podle jeho slov exmanželka začala někde stavět, a než bude zkolaudováno, rozhodla se bivakovat v exmanželově domě.

„Tři měsíce má ještě dobu hájení, ale k 31. srpnu musí z domu. Aspoň kdyby mi platila teď nájem. Z mé bývalé manželky se stalo něco nepochopitelného. A já opravdu navštěvuji psychiatra. Zničila mě,“ dodal Pavlíček. Exmanželku vyplatil z domu, u kterého nemá ještě ani splacenou hypotéku. V Ordinaci za chvíli končí a práci nemá.