Soukromým letadlem z Helsinek, kde měla poslední koncert, s ní přiletěl i manžel a desetičlenný tým. Na letištní plochu přijely tři černé mercedesy, které Tinu s týmem odvezly rovnou do garáží pražského hotelu Mandarin.

V garáži Tina nastoupila do výtahu, který ji dopravil přímo do prezidentského apartmá se šesti pokoji. O Tinu, která vystoupí v pondělí v 02 areně, se v Praze stará bezpečnostní agentura VIP Service v čele se Zdeňkem Zahradníkem.

Zpěvačka si s sebou přivezla dokonce i vlastního kuchaře, kterému hotel umožnil nad sporákem v kuchyni kouzlit Tininy speciality.

Video
délka: 00:46.3
360p 240p

Tina Turner bor

Sérií více než šedesáti vystoupení zpěvačka přerušila osmiletou koncertní pauzu. Do Česka se „rocková babička“ vrátila po třinácti letech. Aktuální turné, které Tina Turner odstartovala loni v říjnu ve Spojených státech, si nadělila ke svým letošním sedmdesátým narozeninám spolu s albem největších hitů „Tina!“

Proč se Tina rozhodla pro svoji poslední koncertní šňůru? Po vystoupení s Beyoncé na předávání cen Grammy v Los Angeles v roce 2008 byla reakce ohromující. „Kamkoli jsem přišla, lidé se mě ptali, kdy uspořádám celé turné. Takže po delší době přemýšlení a plánování jsem oznámila americkou koncertní šňůru. Potom mě zavolala Evropa a já rozhodně ani tady nechci zklamat své fanoušky," prohlásila Tina.

Fotogalerie
4 fotografie

Osminásobná držitelka cen Grammy za svou kariéru prodala více než 180 milionů kopií svých alb. Podle magazínu Rolling Stone patří k „nesmrtelným umělcům všech dob“.