Pro rockovou babičku po celý den připravovali prezidentské apartmá.

Soukromým letadlem měla Tina přiletět z Helsinek na staré letiště v Ruzyni a přímo z plochy odjet limuzínou do garáží hotelu Mandarin. O Tinu se po celý její pražský pobyt stará bezpečnostní agentura VIP Service v čele se Zdeňkem Zahradníkem. Ten měl pěveckou královnu na starosti také před 13 lety, kdy byla Tina v Česku naposled.

O víkendu by měla zpěvačka především odpočívat a podle informací Blesku se po letech opět setkat se svým 'kámošem' a velkým fandou prezidentem Václavem Havlem. Toho také osobně pozvala na pondělní koncert. Předpokládá se také, že se zpěvačka projde starou Prahou. Kdy to bude ale neví ani její ochranka.

Fotogalerie
4 fotografie

Tina, které bude v listopadu 70, si chce totiž o víkendu odpočinout. Její celosvětové turné, prý poslední v životě, je velmi vyčerpávající. Téměř denně pendluje z města do města a ze země do země. Má za sebou od začátku roku na 50 přeletů. Proto také Tinin tým zrušil veškeré rozhovory, které měla v Praze sjednané. A dokonce i natáčení Plovárny s Markem Ebenem. Tina si chce v Praze prostě odfrknout, dostat O2 arenu do kolen a vydat se na další štaci.