Pondělní CHAT s Ivetou Lutovskou!

Stejně jako v loňském roce se na vítězce shodla s diváky také porota. Iveta Lutovská vyhrála na celé čáře. Porazila i horkou favoritku Terezu Budkovou, která v průběhu finálového večera získala prvenství od čtenářů deníku Blesk, posluchačů radia Frekvence 1 a stala se jedničkou také v internetové anketě. Nakonec získala titul První vicemiss. Druhou vicemiss se stala Zina Šťovíčková.

Vítězku vyhlásily Tereza Maxová a ředitelka soutěže Michaela Maláčová za asistence Miss Universe Dayany Mendozy (22).

Nová Česká Miss Iveta Lutovská (25) neskrývala dojetí. Před soutěží doufala, že se umístí mezi prvními třemi, ale s tím, že zvítězí nepočítala.

Co o ní možná nevíte: Pochází z Tábora. Její míry jsou 92-62-93. Je zadaná. S partnerem žije už osm let. Odmítání předmanželského sexu považuje za hloupost. Byla by ochotná se svléknout před objektivem, pokud by se jednalo o umělecké fotografie.

Mezi hosty finálového večera nechyběla moderátorka Halina Pawlowská. Vítězky konkurenční Miss ČR Kateřina Stočesová, Kateřina Průšová nebo těhotná Klára Medková. Desetibojař Roman Šebrle s manželkou Evou, houslista Pavel Šporcl, herec Milan Štendler. Z politiků přišel ministr zahraničí Karel Schwarzenberg nebo bývalý prezident Václav Havel s manželkou Dagmar.

Během přímého přenosu měli práci i lékaři. Kousek od zákulisí zkolabovala mladá dívka. Nic vážného to ale kromě chvilkové slabosti nebylo.


Video
délka: 01:25.6
360p 240p

Do zažátku soutěže Česká Miss zbývají poslední minuty František Štibor

Hosté se pomalu scházejí. Zanedlouho začne přímý přenos.

Přímý přenos finálového večera začal svěže - vystoupením zpěvačky Dary Rolins, která po rozchodu s otcem svého dítěte Matějem Homolou a opětovném comebacku dokázala, že rozhodně nestrádá. Dokonce se jí podařilo přibrat pár kilo, a tak svým sex-appealem na sebe upoutala oči všech přítomných v sále. "Líbím se vám? Snad mi už chybí jen ten bičík," dobírala si mužské pokolení ještě před tím, než vlezla na podium a s perfektním anglickým přízvukem zazpívala legendární song Hunt dog.

Slova se poté ujala nová moderátorská dvojice Saša Rašilov se svým bratrem Václavem. Otřelejšímu Sašovi ze seriálu VKV to šlo o trošku líp.

Fotogalerie
35 fotografií

Kdo byl v porotě

V porotě zasedla ředitelka soutěže Michaela Maláčová, herec a režisér Milan Šteindler, leader skupiny No Name Igor Timko a světově proslulá módní návrhářka Blanka Matragi. Širší porotu tvoří šéfové sponzorských firem včetně tiskových koncernů.

Z celé poroty rozhodně nejelegantněji působila ředitelka České miss Míša Maláčová a generální ředitelka společnosti Ringier Libuše Šmuclerová. "Jsou to opravdu dvě krásný ženský," neodpoustil si za kamerou režisér Michal Čech, syn Františka Ringo Čecha a také učeň našeho nejlepšího režiséra zábavových pořadů Jiřího Adamce.

V sále stojí vzduch, napjatá atmosféra, nejenom misskám, moderátorům ale i hostům v hledišti se rosí čela.

Nervozita něžných poloviček v sále stoupá. Muži totiž začínají klasifikovat: "Určitě to vyhraje dvojka, sedmička, nebo devítka," shodují se.

V tu chvíli se zaplňuje místo, které bylo určeno pro Karla Gotta s jeho manželkou. V sále usedá slavíkův roadmanažer Oldřich Havránek s chotí. Gott totiž odletěl s manželkou na dovolenou do Thajska.

Video
délka: 02:24.2
360p 240p

Přenos z České Miss 2009. Vyhlášení Miss čtenářů Blesku František Štibor

Českou Miss se pro čtenáře Blesku stala Tereza Budkovská

Libuše Šmuclerová vyhlásila Blesk Českou Miss 2009. Stala se jí dívka číslo 10 Tereza Budková. Je to pro Terezu již druhá cena. Vyhrála také v anketě posluchačů rádia Frekvence 1. A stává se tak horkou favoritkou! Tereza Budková získává také cenu internetu.

Promenáda v plavkách dokázala, že pánští hosté v hledišti se trefili. I porota jasně ukázala na dívku s číslem 7 Ivetu Lutovskou. Tereza Budková má v ní vážnou konkurenci!

Michaela Maláčová, která coby předsedkyně poroty vyhlásila šestici dívek, jež postupují do užšího výběru, bude za nedlouho rodit. V průběhu druhého těhotenství bývalá miss změnila image. Už nenosí střízlivý decentní černý smoking, kalhoty, košile, kravata, sako, ale nechává se unést rozvlátými sexy šatičkami.

Video
délka: 03:15.0
360p 240p

Rozhovory s novou Českou Miss Ivetou Lutovskou, ředitelkou soutěže Michaelou Maláčovou a modelkou Terezou Maxovou František Štibor

Rozhovor s čerstvou Českou Miss 2009 Ivetou Lutovskou, ředitelkou soutěže Michaelou Maláčovou a modelkou Terezou Maxovou.

Kníže usnul

Karel Schwarzenberg největší přehlídku české krásy nevydržel. Kamera ho při záběrech do hlediště přistila, jak slastně přivírá oči. Spal, nebo vášnivě rozjímal?

Jeho kamarádovi, exprezidentu Václavu Havlovi, přesto že měl vedle sebe manželku Dagmar, se oči rozhodně nezavíraly, dokonce poněkud blýskaly. Havel si každou finalistku precizně prohlížel od shora dolů. Dáše to očividně nevadilo. Vesele konverzovala s Bakalou a byla ráda, že Václav po nedávném zdravotním kolapsu je opět fit!