„Splnil se nám sen. Máme kluka,“ řekla Blesku ve středu ráno maminka, která si syna moc přála kvůli manželovi Danielu Volopichovi (42). „Synáček je pořádnej kousek a tatínek si počínal velmi statečně. Dokonce sám přestřihl pupeční šňůru,“ pokračovala Andrea, kterou už podruhé rodil doktor Pařízek.

Fotogalerie
4 fotografie

„Pařízek je prostě Bůh. Opravdu jsem neměla jedinou komplikaci a porod proběhl hladce,“ pochvaluje si Verešová, která se s rodinou na poslední dva týdny přestěhovala do svého bytu do Prahy. To aby to měla do porodnice blízko. Poslední týdny totiž byla na rizikovém těhotenství a podle jejího porodníka mohlo dojít každým dnem k předčasnému porodu.

„Zvládli jsme to ale v termínu, který jsem měla opravdu stanovený na 24. února,“ podotkla Andrea, která prý do poslední chvíle nevěřila, že to bude chlapeček. „Ty přístroje přece neumějí pohlaví dítěte rozpoznat tak přesně a tak jsem čekala, až miminku uvidím mezi nožičky,“ vysvětlila šťastná Andrea, která má s Volopichem už dceru Vanessu (1.5).