Život se půvabné Češce změnil v roce 1976 kdy potkala pohádkově bohatého Donalda Trumpa.
Zlínská rodačka Ivana Zelníčková měla už od dětství nalinkovanou kariéru profesionální lyžařky. Vyhrávala závody, vystudovala Karlovu univerzitu, kde získala magisterský titul v tělocviku. Zároveň se poprvé vážně zamilovala - do jiného profesionálního lyžaře, Jiřího Syrovátky. Vzali se a v roce 1975 spolu emigrovali do Kanady.
Lyžování však Ivaně brzy přestalo stačit a manžel také. O její krásnou postavu začal být zájem ze strany modelingových agentur. Přišel rozvod. V roce 1976 ji jedna agentura poslala do New Yorku za účelem propagace Olympijských her v Montrealu. V jedné z newyorských restaurací potkala o tři roky staršího multimilionáře Donalda Trumpa. Slovanská blondýna mladému podnikateli učarovala a stali se milenci. V roce 1977 se konala svatba. O pár měsíců později se jim narodil Donald mladší. V průběhu pěti let porodila Ivana dvě další děti: Ivanku a Erika.
Ivaně nestačilo být jen ozdobou milionářovy vily, proto se postupem času stala víceprezidentkou interního designu v Trump Organization a ředitelkou několika Trumpových hotelů. Ke konci 80. let se nad "zlatým párem" začaly stahovat mraky. Média čím dál častěji přinášela důkazy o Donaldových nevěrách. Mladé milenky se vedle něj objevovaly jak na běžícím pásu. Od roku 1990 proto Trumpovi žili odděleně, v roce 1992 se rozvedli. Pro Ivanu byla celá situace o to těžší, že v té době jí zemřel na infarkt milovaný otec.

Dlouho sama však nezůstala. S více než dvaceti miliony dolarů v kapse, které jí po rozvodu připadly, se vrhla do náruče o šest let staršího italského podnikatele Riccarda Mazzucchelliho. Následovala svatba, která se však po 22 měsících skončila dalším rozvodem.
Po té se Ivana rozhodla už jenom mládnout - vrhla se na plastické operace a mladé milence. K plastikám se staví zcela pragmaticky "Když se mi něco nelíbí, nechám si to spravit, nebo přišít, no a co!" přiznává. Její tvář se sice kvůli liftingu a botoxovým injekcím v průběhu let proměnila v "nafouklý balón", ale Ivana je, zdá se, spokojená.
V roce 2007 se stala babičkou. Jejímu synovi Donaldu mladšímu se v květnu narodila dcera Kai Madison Trump. Ani to milionářku neodradilo od čtvrté svatby s 24 let mladším playboyem Rossano Rubicondim. Svatba za 3 miliony dolarů, na kterou bylo pozváno 400 hostů se konala letos v dubnu. Ještě než se médiím podařilo shromáždit všechny důvody, proč svazek nemůže vydržet, oznámil pár 1. prosince rozchod.