Mají slávu a peníze. O klidném rodinném zázemí si však mohou nechat jenom zdát...

O krásné Markétě Plánkové (30) je známo, že vychovává nemanželskou dceru Agátku, kterou má s hercem Romanem Štolpou. "Muži mě spojují s postavou doktorky Tárové, která umí být pěkná potvora, a proto se ke mně bojí přiblížit," zoufá si tato půvabná blondýnka. V soukromí je prý pravým opakem seriálové postavy a stále věří, že si ji ten pravý najde. Více o Markétě čtěte zde.

Oči pro pláč zbyly Adéle Gondíkové (35). Jejího manžela Ondřeje Brouska (27) nachytali na záletech s kolegyní z divadla Annou Remkovou (28). Věčně optimistická Adéla září v Ordinaci jako vrchní sestra Jirková, doma na ni však místo mužské náruče čeká jen dcera Nelinka. A navíc ještě hrozilo, že Adélu vyhodí i z jejího milovaného seriálu! Naštěstí se tvůrcům herečky zželelo a pro její postavu chystají nové osudy. Více čtěte zde.

Adéla Gondíková v Ordinaci jako vrchní sestra končí…
Autor: Foto pro Blesk - TV Nova

Lehké to nemá ani Ivana Jirešová (32). S bývalým partnerem Ondřejem Höppnerem se musí soudit o společnou dceru Sofii. "Máme Sofinku ve střídavé péči. Čtrnáct dní je holčička u mě, čtrnáct dní u něho. Já o Sofince vždycky celých 14 dní nic nevím, nevím co dělá, kde je, jako bych mou holčičku vůbec neměla...," svěřila se před časem herečka se slzami v očích Blesku (více zde). Jeden čas si dokonce léčila bolavou duši v náruči kolegy Jiřího Langmajera (42) alias doktora Hrušky (jejich aférku si připomeňte zde).

Ivana Jirešová
Autor: Jakub Ludvík

Zrovna lehké období neprožívá ani Michaela Dolinová (43), která v seriálu hrála sestru Marii Johnsson. Po 15 letech se před pár dny rozvedla s Jaroslavem Tučkem (50). Z manželství mají dvě dcery - Terezu (11) a Julii (8). Narozdíl od Gondíkové však ona není tou opuštěnou, ale opouštějící. Novým mužem jejího života je prý předseda Městského soudu v Praze Jan Sváček. O Míšině rozvodu čtěte zde.

Michaela Dolinová
Autor: cs.wikipedia.org

Dlouho sama byla i bývalá žena číslo 1 ´Ordinace´ Daniela Šinkorová (36). Potom, co kvůli ženatému milenci Ladislavu Polákovi (42) seriál opustila, však příliš mnoho důvodů ke štěstí nemá. Nové velké role nepřišly, a tak se Daniela živí moderováním při otevírání butiků nebo zpíváním na různých akcích (více zde).

Daniela Šinkorová
Autor: Archív

Chvíle hrůzy navíc herečka prožila, když její přítel Polák po nedávné bouračce zůstával dlouho v kómatu (viz zde).

Krach vztahu se v soukromí nevyhnul ani Šinkorové nástupkyni Barboře Munzarové (36). Podle nejnovějších zjištění je u konce její manželství s hercem Jiřím Dvořákem (40). Důvod? Barbora (alias MUDr. Pavla Barnová) se prý zakoukala do svého seriálového partnera Martina Trnavského (37). Více o kauze čtěte zde.