Momentálně se připravuje na nový muzikál Adéla ještě nevečeřela a zkouší tak vehementně, že nestíhá nic jiného.

Ve čtvrtek sice vystoupila na benefičním koncertě Noc v opeře, ale jedinou zkoušku měla jen pár hodin před začátkem. "Premiéra je už za měsíc, tak se připravujeme ostošest. Nestíhám skoro ani školu," postěžovala si zpěvačka. Na pódiu se premiérově představila po boku zpěváka Martina France (38).

Večerem provázela herečka Michaela Maurerová (29), která je v pátém měsíci těhotenství. "Pepíci, jak jim pracovně říkám, už o sobě dávají vědět. Během večera pěkně kopali," řekla Blesku kadeřnice Digi z Ulice, která už zná pohlaví dvojčat, ale prozradit je odmítá.


leona machálková
Autor: Jiří Hadač

Po dlouhé době vystoupila na jevišti Leona Machálková. Po koncertě ale spěchala za synem, protože pro něho neměla hlídání.


michaela mauerová
Autor: Jiří Hadač

Michaela Maurerová konečně začala tloustnout a pátý měsíc těhotenství je na herečce už znát


leona machálková
Autor: Jiří Hadač

Šárka Vaňková jde z role do role. Po účinkování v muzikálech Kleopatra a Angelika se připravuje na další