V rozhovoru s Bleskem vysvětlil, co k tomu jeho dceru vedlo. Právě kontroverzní sexuální minulost Ondřejovy partnerky je trnem v oku jeho rodičů, Radoslava Brzobohatého (76) a Hany Gregorové (56). Ti zcela ignorovali synovu sobotní svatbu.

Na tom, že Johanka měla nějaký lesbický vztah, něco je. "Byli jsme spolu kvůli tomu dokonce u psychologa a později jsme to probírali i s Ondrou," řekl včera Blesku Indrák. "Když bylo Johance patnáct, její maminka začala pít kvůli náhlé smrti svých rodičů. A Johanka si pak podvědomě hledala náhradní maminku," dodal Indrák.

Podle něj šlo ale jen o přechodné období v životě jeho dcery. Ta možná i proto dnes tvrdí, že její sexuální orientace je heterosexuální.

"Jsem si naprosto jistá svou většinovou sexuální orientací a co bylo, nechci komentovat," řekla Blesku Johana. Právě ona Jiřího Indráka požádala o pomoc, když jí bylo nejhůř.

Čtěte také: Rodiče Brzobohatí zavrhli synovu nevěstu

"Johanka mě kontaktovala, abych jí pomohl mámu z pití dostat," vzpomíná Jiří Indrák. "I když jsme se po čtyřech letech manželství rozvedli, nedám na její mámu dopustit. Z pití se dostala a dodnes se ho ani nedotkne. S Johankou jsou jedno tělo, jedna duše. Já sám jsem Johanku adoptoval," říká tchán Ondřeje Brzobohatého.

Právě exmanželčin alkoholismus může podle Indráka i za to, že Johana nedokončila střední školu, jak jí rodina Brzobohatých má za zlé. "Její biologický otec je lékař, maminka si dodělala práva. Moje dcera není hloupá, jen měla v té nejsložitější době moc problémů," dodává Jiří Indrák.

"Nechci mámě nic vyčítat. Prošly jsme si těžkým obdobím a je to za námi," uzavírá Johana.