Ve svém nejnovějším filmu Nestyda opustí Jiří Macháček manželku kvůli velkému nosu. V soukromí však prý herec nosaté ženy zbožňuje (více čtěte zde).

Také mnohým z našich hereček a zpěvaček nadělila příroda prostředek obličeje trochu větších rozměrů. Některé se s tím smířily, jiné si lehly pod skalpel. Posuďte sami, jaký je výsledek. Na fotografiích jsou celebrity i "před" a "po" zásahu chirurga.

Plastikou nosu se netají zpěvačka Leona Machálková. Vždy ho měla křivý a fotografové měli co dělat, aby se jim ho podařilo nasvítit do přijatelné podoby. Leona se proto rozhodla pro plastiku. Sama ji zdůvodňovala, že se jí kvůli křivé nosní přepážce špatně dýchá.

Leona Machálková
Leona Machálková
Autor: abl


Úpravy nezastírá ani Bára Basiková. Jsou však tak jemné, že si jich na první pohled člověk ani nevšimne. Z lehce zahnutého nosu vytvořil chirurg Báře téměř ideální tvar.

Bára Basiková
Bára Basiková
Autor: abl


Největším nosem mezi zpěvačkami však proslula Monika Absolonová. Ani ona nezastírala, že šla pod nůž. Pro roli krásné Angeliky byla taková úprava určitě vhodná. Monika pak musela absolvovat operaci znovu, protože opravený nos se jí po čase opět trochu ´pohnul´.

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Autor: abl


Nejen nos si nechala upravit Dara Rolins. Její ´bramboru´ se podařilo doktorům zjemnit, což Daře určitě sluší.

Dara Rolins
Dara Rolins
Autor: abl


Když začala chodit s Karlem Gottem, měla Ivana Macháčková k dokonalé krásce daleko. Vizážistům se z ní postupem času podařilo vytvořit půvabnou mladou ženu. Dílem k tomu přispělo i zmenšení nosu - nijak drastické, takže výsledek působí elegantně.

Ivana Macháčková
Ivana Macháčková
Autor: abl


Moderátorka Zuzana Bubílková se pro operaci rozhodla až po dlouhé době účinkování na obrazovce. Velikost se příliš nezměnila, zjemnil se jen tvar.

Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
Autor: abl, ČTK


Velký nos je poznávacím znamením i režisérky Ireny Pavláskové. Při srovnání fotografií z 90. let a ze současnosti je patrné, že i on prošel úpravou.

Irena Pavlásková
Irena Pavlásková
Autor: abl, ČTK


Neodolatelného "Evíka" ze Slunce sena...,herečku Jaroslavu Kretschmerovou, by si bez velkého nosu nikdo neuměl ani představit. V poslední době však i on působí, jako by se nepatrně zmenšil...

Jaroslava Kretschmerová
Jaroslava Kretschmerová
Autor: abl, ČTK