„Máme nemocnou Mínu, takže se nám sem moc nechtělo. Museli jsme ji nechat u mé maminky, hned ráno se za ní vracíme,“ svěřila se Blesk.cz Tereza. „Přijela jsem jen kvůli Miladě (Karasové – pozn. red.), která slaví 20 let výročí své agentury Czechoslovak models. V podstatě i já slavím, protože právě před dvaceti lety mě Milada našla, poslala do Paříže a tím začala má kariéra,“ dodala Maxová.

Po slavnostní Galavečeři, za kterou hosté zaplatili deset tisíc korun (podával se hovězí steak z plemene Angus nebo candát na másle s lanýžovým rizotem, pozn. red.), si Tereza nenechala ujít módní show luxusních šatů z butiku v Pařížské a dražbu kabelek Louis Vuittton. Jeden kousek za téměř sto tisíc korun vydražil Terezin milenec Dominik.

Video
délka: 01:55.60

VIDEO: Rozhovor s Terezou Maxovou - o modelingu, dětech, milenci i svatbě a nejen o tom Markéta Reinischová

Za večeři s Maxovou zaplatil milenec víc než půl milionu

„Můj přítel to tak prostě má. Na jedné aukci v Monacu vydražil za obrovskou částku večeři se mnou. Bohužel nemohu říct, kolik to bylo, protože by nebyl rád, ale bylo to víc než půl milionu korunu,“ prozradila s úsměvem Tereze, které to v bílých minišatech od Prady neskutečně seklo. Nedalo nám to, aby jsme se nezeptali, zda mezi Terezou a jejím milencem nedošlo k nějaké změně.

„Jsme pořád zamilovaní a šťastní. Svatba ani zásnuby neproběhly, nebyl důvod. Jsme už dospělí a rozumní lidé, takže papír na svou lásku nepotřebujeme. A prstýnky? Ty už jsem dávno dostala,“ směje se topmodelka.

Mezi hosty nechyběla Pavlína Němcová, Miss World Taťána Kuchařová s americkým přítelem Lanem, Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem, Miss ČR Jana Doleželová nebo moderátorka večera Iva Pazderková. Vzácnou návštěvou byl také prezident republiky Václav Klaus.

Video
délka: 02:26.00

VIDEO: Galavečeře v Hotelu Imperial Markéta Reinischová

Fotogalerie
16 fotografií