Jízda na slonovi začíná nasednutím. Z vyvýšeného nástupního ostrůvku se dostanete na sedačku připevněnou na slonovi. Tomu sedí za krkem mahúd, řidič, který slona celou dobu vede a ovládá. Když máte štěstí na sympaťáka řidiče a klidného slona, tak vás pustí na své místo, za krk a sami si zkusíte několika set kilové zvíře kočírovat.

Jelikož jsme na slonovi seděli poprvé, tak jsme byli rádi, že sedíme. Protože padat z víc jak tří metrů se nám fakt nechtělo. To krásné finalistky České Miss byly daleko odvážnější a jízdu si užívaly.

"Jednou jsem jela na velbloudovi, ale tohle je úplně něco jiného. Je to super zážitek. Překvapilo mě, jak jsou sloni vlasatí," smála se Veronika Hladíková, která jediná usedla za krk slona a sama ho řídila. Ale i když jí tlustokožec poslouchal jak hodinky, slona s reportéry Blesk.cz na hřbetu se jí předběhnout stejně nepodařilo.

Finalistky mají denně od devíti od rána velmi nabitý program. Natáčí medailonky pro TV Prima, TopStar, pilují postavy pod dohledem trenéra Mirka Cipry, navštěvují různé společenské akce nebo s Janem Tůmou fotí profi fotky. Již v úterý první reportáž z focení dvou krásek Sandry Sofkové a Kateřiny Kubátové v bikinách na pláži. A to jedna z nich se fotila úplně poprvé v životě. Ale z jejího vosího pasu byla paf celá pláž.

Fotogalerie
5 fotografií