Respekt k historii i přírodě

Developerský projekt Žižkovské pavlače v sobě spojuje historii se současnými architektonickými trendy. Vznikne tak jedinečný komplex několika bytových domů, který bude přirozeně respektovat ráz stávající zástavby a zároveň ji obohatí o moderní stavební technologie. Propracovaná architektura projektu potěší milovníky rozmanitých architektonických stylů, obyvatelé zase ocení ekologické a energeticky šetrné řešení stavby.

V centru za pár minut

Žižkovské pavlače představují díky lokalitě Prahy 3 záruku výborné dopravní dostupnosti. Autobusem či tramvají se obyvatelé dostanou na metro i do centra Prahy do deseti minut. Zároveň se nemusí (pozn.: lze i nemusejí) vzdávat zeleně, protože na Žižkově se nachází řada krásných parků, jako je Parukářka, Mahlerovy a Riegrovy sady. Pohledem na jeden z nich, park Vítkov, se mohou rezidenti kochat přímo z oken svého bytu.

Za nákupy, vzděláním i na úřad pěšky

Blízké okolí projektu Žižkovské pavlače nabízí kompletní občanskou vybavenost.  Nákupy pořídíte v místních obchodech, supermarketech a obchodních centrech Flora či Eden, pohodlně obstaráte také pochůzky po úřadech a návštěvu lékaře. Ani za vzděláním to není daleko, v místě je široká síť vzdělávacích institucí od školek po vysoké školy. A pokud zatoužíte po kultuře, sportu, nevšedních zážitcích nebo jen posezení u kávy, ani pak nemusíte opouštět hranice Žižkova. O kulturní zážitek se postará třeba Divadlo Járy Cimrmana, divadlo Ponec, Palác Akropolis, kina, multikino IMAX a kulturní kluby, pozvat přátele můžete do vyhlášených restaurací, tradičních hospůdek a kaváren. Sportovci mají k dispozici řadu sportovních a fitness center, tenisové kurty, plavecké bazény, sportovní areály Pražačka a Olšanka nebo i blízkou cyklostezku. Mimořádným zážitkem je panoramatický pohled na celou Prahu z Žižkovské televizní věže nebo návštěva dominanty Žižkova - národního památníku na Vítkově se třetí největší bronzovou jezdeckou sochou na světě, sochou Jana Žižky.