Čestmír Řanda po seriálové roli velmi toužil a jednal s několika produkcemi. „Herce takové věci živí,“ krčí rameny. Vyšlo mu to až se seriálem Ulice. „V březnu začínám točit roli motorkáře, Pepanova kamaráda. Ale málem k tomu nedošlo,“ vyprávěl Řanda.

„Produkce mě sháněla, ale měla staré číslo. Ten, kdo jej zvedl, se za mne suverénně vydával. Termíny natáčení odmítl s tím, že v tu dobu točí porno v Turecku. Celá produkce si asi myslela, že jsem se zbláznil,“ pokračoval. To, že se skutečný Řanda s produkcí zkontaktoval, byla náhoda. „Zrovna ten den jsem tam posílal kvůli práci nové fotky. Doplnil jsem je kontaktem na mne. Produkční mi volala zpátky a divila se, že jsme spolu už dnes mluvili a roli jsem odmítl. Tak se na všechno přišlo,“ uzavřel herec.

Řanda se poté pokusil na své staré číslo anonymně volat a požádal o to i několik přátel. Všichni se setkali s tím, že se jeho majitel představoval jako Čestmír Řanda. „Oznámil jsem to operátorovi, domnívám se, že mě to poškozuje. Podal jsem i trestní oznámení na státním zastupitelství pro Prahu 2 a případnou způsobenou škodu budu vymáhat,“ uzavřel herec.

Fotogalerie
2 fotografie