Lindsay už novináři pohřbívají

Mladou herečku Lindsay Lohan to ale asi nepotěší. Novináři a agentury, které sledují její život, se tak chtějí pojistit, proto už mají připravené články pro případ, že zemře.

Díky tomu, že si životopisy přichystají předem, se vyhnou situaci, v níž se ocitly po nečekané smrti jiných mladých hvězd. "Když zemřeli Heath Ledger a Brittany Murphyová, všichni jsme psali články hrozně narychlo. Nechceme se do takové situace dostat znovu," sdělil listu Metro americký novinář.

Novináři věří, že Lindsay patří k hollywoodským hvězdám, které zemřou mladé. Už má za sebou totiž několik pobytů v odvykacích klinikách a v současnosti se zdá, že ji čeká další.

V poslední době byla diva několikrát viděna na veřejnosti opilá a s podezřelým bílým práškem kolem nosu. Její rodina se jí snažila přesvědčit už několikrát, že se jí závislost na drogách a alkoholu znovu vymkla z rukou. Lindsay si ale zatím pořád myslí, že všechno zvládá.

Brala jsem drogy

Mladá americká herečka Lindsay Lohan už roky bojuje se závislostí s alkoholem a tvrdými drogy a to je jí teprve třiadvacet let! S drogami tak začala už v sedmnácti. Nikdy o těchto věcech nechtěla mluvit nahlas, ale všichni z jejího okolí to o ní věděli.

Před nedávnem se ale Lohan médiím svěřila a pravda vyšla najevo. „ Ano brala jsem drogy, byla jsem tvrdohlavá, hloupá a chtěla jsem vědět, jaké to je. Nevím, asi jsem si chtěla něco dokázat i před přáteli," řekla herečka na své drogové období.

Netušila jsem, že mě přitahují ženy

Při otevřené zpovědi prozradila, i jak se dokázala zamilovat do ženy. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít vztah se ženou. Se Samanthou se to prostě stalo a velmi mě to překvapilo. Poznali jsme se i díky tomu, že jsme bydlely ve stejném domě a často jsme se vídaly. I po rozchodě jsme zůstaly velmi dobré přítelkyně," vysvětluje vztah se Samanthou Ronson (36).

Fotogalerie
3 fotografie

552842:gallery:true:true