Agáta má to štěstí, že se její domov v Suchdole pyšní velkou zahradou, jejíž nedílnou součástí je i zapuštěný bazén. Velmi dlouho však trojnásobná maminka odolávala tomu, aby rodině pořídila ještě vířivku. Nakonec se ale krátce před zahájením léta nechala přesvědčit.
„Tohle je jedna z věcí, u kterých si říkám, proč jsme ji neměli už dávno,“ přiznala na sociálních sítích, kde se svým novým potěšením pochlubila. „Najednou máte pocit malé dovolené doma,“ přihodila Agáta.
Veronika Žilková: Nemám botox. Nemohla bych hrát babičky Dominika Kolcová
Neprodleně tak na sebe nahodila světlé bikiny, aby mohla nový přístroj vyzkoušet. Zatímco předvedla naprosto bezchybnou figuru, tázala se svých fanoušků: „Jste tým vířivka, nebo bazén?“
A jak se zdá, její matka má v této volbě jasno. Přímo z bazénu se totiž stejně jako její dcera pochlubila skvělou figurou. „Buď odhodíte zábrany a půjdete do plavek, nebo budete sedět v dlouhé sukni ve stínu,“ připsala Veronika ke snímku, kde je k vidění v červeném dvoudílném kompletu, kterým všem naprosto vyrazila dech.































































