Otevřená válka zatím nemá konec a komplikuje ji skutečnost, že spolu znesvářený pár má ve střídavé péči dceru Rozárku (2).

Skrz školku

Tu si až dosud Soukup pravidelně vyzvedával u domu Hanychové. Nejednou to provázely hodně zjitřené emoce, potyčku Soukupa s Agátiným manželem Miroslavem Dopitou netřeba připomínat. Teď je ale všechno jinak. „My už si dceru nepředáváme tak, abychom se viděli. Takže já už jsem ho dlouho neviděla, a to je pro mě úplně nejlepší,“ řekla Blesku Hanychová. „Předáváme si ji skrz školku, to má takhle spousta rodičů. Už nenastávají žádné stresující situace,“ vysvětlila.

Konec soudních tahanic

Poslední soudní stání mezi expartnery se odehrálo 13. ledna. „Moudřejší ustoupí, dohodli jsme se. Vzdala jsem se všech požadavků jen pro dobro Rózy,“ řekla Blesku Agáta. I když pro ni už některé věci nejsou tak výhodné – přišla například o alimenty od Jaromíra a také podepsala dohodu, že oba rodiče posílají stejnou částku na účet Rozárky. Změnila se i péče: Jaromír souhlasil s tím, že Agáta bude mít dceru častěji, aby mohla trávit více času se sourozenci. „Je lepší se domluvit,“ dodala.

Video
Video se připravuje ...

Agáta, Ornella a Dopita: Spory se Soukupem nevyvolávám, upínám se na policii. David Turek, Daniel Kristl

Fotogalerie
36 fotografií