„Zasahujeme při požáru stánku s občerstvením v areálu hudebního festivalu Colours of Ostrava. Při požáru nedošlo ke zranění návštěvníků. Zraněny byly dvě osoby, obsluha stánku. Nyní jsou v péči zdravotníků,“ řekla ČTK Lukášová okolo 21:45. Doplnila že, požár ještě před příjezdem hasičů hasila rovněž požární hlídka a pořadatelé festivalu.
Na festivalu Colours of Ostrava hořel stánek, dva pracovníci se zranili Blesk.cz - Jakub Veinlich
Po dojezdu hasiči vynesli tlakovou lahev, kterou pak ochlazovali a stánek dohasili. „Na místě právě pracuje vyšetřovatel příčin požáru, předběžnou škodu stanovil na 100.000 korun,“ řekla. Policisté uvedli na síti x, že vymezili prostor kolem stánku a s hasiči místo ohledávají a zjišťují, proč požár vznikl.
Festival se dnes koná druhým dnem, hlavní hvězdou večera byl „otec punku“ Iggy Pop, který se na ostravský festival vrátil po 15 letech.