Diskotéka 11 kilometrů nad Atlantikem: Zdrogovaný stevard tančil nahý na toaletách obřího Airbusu

Autor: vja - 
31. května 2025
21:02

O pořádný poprask se minulý víkend postaral stevard letu British Airways z kalifornského San Franciska do Londýna. Po delší absenci jej zbytek posádky dvoupatrového Airbusu A380 nalezl, jak nahý a zdrogovaný tančí na toaletě business třídy, informoval web The Sun.

Stevard je podezřelý, že před incidentem, který se stal v době, kdy měl podávat jídlo během letu, užil drogy. Posádka se zrovna chystala nabídnout cestujícím jídlo, když zjistili, že jeden ze stevardů není nikde k nalezení. Šéf letové posádky byl následně ohromen, když svého podřízeného objevil v prostorách toalet zcela nahého vlnit se do rytmu hudby. Aby indisponovaného kolegu zastoupili, musel zbytek posádky pracovat celý let bez nároku na přestávky.

Náruživý tanečník byl následně navlečen do náhradního pyžama vyhrazeného pro cestující první třídy a po zbytek cesty připoután do luxusního sedadla. Pracovníci aerolinky následně informovali policisty, kteří muže po přistání zatkli. Zdrogovaný stevard byl prý odvezen na invalidním vozíku, načež se mu dostalo náležité lékařské péče. Na celou dobu prošetřování události je podle vyjádření svého zaměstnavatele postaven mimo službu.

„Myslíme si, že si ten člověk vzal nějaké drogy. Je to opravdu neobvyklá věc. Letadlo letělo ve výšce 11 kilometrů nad Atlantikem, ale ten chlap létal zjevně ještě výš. Místo toho, aby se cestujících zeptal, jestli si dají kuře nebo hovězí, tak se svlékl a tančil na záchodě. Trvalo dlouho, než ho našli. Byl úplně mimo,“ uvedl jeden z členů posádky. Společnost British Airways uvedla, že záležitost svěřila do rukou policie.

Video  Dopravní obr přiletěl do Prahy. Airbus A380 nově pravidelně létá do Dubaje (2016).  - Blesk TV
Video se připravuje ...

Patrik Pánek ( 1. června 2025 00:35 )

Pisálci z Blesku nenalezli fotku A380 v barvách British Airways...

Uživatel_6018080 ( 31. května 2025 22:10 )

myslim si ze k negativnemu clanku o udalosti v B. A. nebola vhodne vybrana 1. fotka Emirates airlines , kde su mimoriadne tvrde podmienky od vyberu cez spravanie, treningy az po ubor personalu. Podla nadpisu a fotky som nadobudol dojem ze sa incident stal na Dubajskych linkach, ktore povazukem za topku.

Zobrazit celou diskusi