Křest knihy Cirkus Fiala: Jiřina Bohdalová musela do nemocnice! Zeman na ni čekal marně…
Musela opět do péče lékařů! Filmová a divadelní legenda Jiřina Bohdalová nedorazila ve středu odpoledne na křest nové knihy Cirkus Fiala od Luboše Procházky a Radima Panenky o zákulisí současné vlády a pořadatelům se omluvila. Původně měla knihu pokřtít s exprezidentem Milošem Zemanem. Ten na ni ale čekal marně.
Bohdalová měla od víkendu zdravotní potíže, proto se rozhodla svěřit do péče lékařů. „Točila se mi hlava, asi z nízkého tlaku, tak budu úterý a středu v nemocnici. Pana prezidenta moc pozdravujte a že se omlouvám,“ řekla Bohdalová pořádajícímu Nakladatelství Olympia.
Jeho zástupci vzkaz přetlumočili v úvodu křtu. „Přeji Jiřince brzké uzdravení a snad se jí nezatočí hlava z toho, až si tuto zásadní knihu přečte,“ řekl na jevišti Zeman. Titulní píseň ze slavného seriálu Cirkus Humberto zahrál na křtu Felix Slováček. „Mně se ten název líbí, přečtu si ji,“ dodal k nové knize.
V té mimo jiné autoři přetiskují SMS komunikaci Petra Fialy s tehdejší Kanceláří prezidenta republiky, když v roce 2021 „tlačil“ na své jmenování premiérem. „Věřil jsem mu, ale zklamal mě,“ dodal na křtu Miloš Zeman, muž, který Fialovu vládu před čtyřmi roky jmenoval.
Hahaha!!!! 🦍🦍🦍🦍