Tchýně Galynn odmítla pro agenturu AP zprávu komentovat. Modelčina agentka Anne Nelson z agentury IMG se dala slyšet, že soukromý život svých klientů nekomentuje.

Koncem minulého měsíce její manžel Tom Brady řekl, že jeho žena není v jiném stavu. "Jedno (dítě) stačí," prohlásil rezolutně. "Mám psy, nic víc nepotřebuji." Brady má z předchozího vztahu syna.

Podle bulvárního webu RadarOnline.com se Bündchen se svým těhotenstvím svěřila přátelům.

Jedna z nejžádanějších modelek světa se za hráče klubu New England Patriots tajně provdala letos 26. února v kalifornské Santa Monice na předměstí Los Angeles. Při svatebním obřadu, který se uskutečnil v katolickém kostele, byla nevěsta oblečená do šatů od módního domu Dolce & Gabbana, stejně jako její tři psi.

Bündchen i Brady mají za sebou dlouholeté partnerské vztahy. Osmadvacetiletá modelka prožívala několik let divoký románek s hollywoodským hercem Leonardem DiCapriem. Brady přes tři roky chodil s herečkou Bridget Moynahanovou, která mu v srpnu 2007 porodila syna Johna. Rozešel se s ní zhruba v době, kdy otěhotněla.

Časopis Forbes loni v květnu označil Bündchen za nejlépe placenou modelku světa s odhadovaným ročním příjmem 35 milionů dolarů. Na nedostatek financí si nemůže stěžovat ani Brady - podle Forbesu byl kupříkladu od června 2005 do června 2006 na devátém místě v tabulce nejlépe placených sportovců světa s výdělkem 29 milionů dolarů.