K hnědé se perfektně hodí červená nebo růžová. Pokud hledáte spíše kombinaci naladěnou do studenějších barev, tak zkuste modrou nebo bílou. Hnědá je barva země, proto s ní budou dobře ladit odstíny, které najdeme v přírodě. Hnědá symbolizuje stabilitu, klid a rovnováhu. Jako barva dřeva je často používaná především v interiérech, kterým dodává eleganci a útulnost. Má nepřeberné množství tónů – stačí si jen vybrat například rezavě hnědou, oříškovou, skořicovou nebo čokoládovou. Hledáte-li něco méně tradičního, tak zkuste mahagonovou nebo karamelovou.

Nejčastěji se v interiéru setkáme s hnědou u podlah nebo nábytku. Zajímavou variantu ale může tato barva představovat také u stěn. Mějte však na mysli, že tmavé odstíny hnědé vám daný prostor opticky zmenší, proto jsou doporučovány jen u velkých místností. U těch malých sáhněte spíše po světlejších odstínech.

Hnědá určitě nepatří mezi nejoblíbenější barvy a v šatníku s ní musíte zacházet spíše opatrně. Ale při volbě správných odstínů vám může zajistit zajímavé podzimní outfity. Protože hnědá působí často neutrálně a nevýrazně, nebojte se ji rozsvítit nějakou veselejší barvou.