DISKUSE K ČLÁNKU

barbuchachachacha:A to ještě aby si pan majitel raději došel na ohlášovnu, jestli se mu tam ta špindíra nepřihlásila k trvalému pobytu. Dneska úřady berou nájemní smlouvu jako souhlas a majitele nemovitosti se dál neptaj. Taky jsem chvíli pronajímala byt a když jsem se tohle dozvěděla, hned ten den jsem tam kmitala. Naštěstí nájemník tam evidenční kartu nemá, tak snad je to ok. Je to hnus, tyhle zákony v ČR, pronajímat tady nemovitost se nevyplatí, pronajimatel tu nemá skoro žádná práva.

(23. 06. 2015 01:22)

xdrat4:to je hnus ta rodina. ted mozna budou chvili uklizet, ale za chvili znova ziji v hnoji. To, ze je jejich inteligence miziva, je poznat dle obliceje, ale az takovyhle dobytci...no fuj
Hlavne, ze na fb profilech delaj jak uz nehrajou hry a pritom je hrajou na profilech svych deti

(02. 04. 2015 15:26)

krejzinka:Taky jsme měli čest s takovou rodinkou... sporák skoro ve stejném stavu, ne-li horším, bordel, vajgle, smrad a odnesené veškeré vybavení, až na pračku, kterou rozbili... chudáci děti takových "rodičů"...

(28. 03. 2015 23:03)

karassidlo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(28. 03. 2015 13:48)

stalinovapravakoule: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 03. 2015 16:11)

ceskejxindl: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 03. 2015 15:18)

karassidlo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(28. 03. 2015 13:55)

bum-bac-bum: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 03. 2015 11:47)

lambrika:diskuse tady není povinná

(27. 03. 2015 11:50)

bum-bac-bum: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 03. 2015 12:10)

lambrika:ani soutěž nebyla povinná a každý za sebe nese svou kůží na trh , je to každého svobodné rozhodnutí . . . i ty máš tu možnost . . . takže o co go ???

(27. 03. 2015 12:27)

zauber:Lambriko tyto diskuze a pořady jsou především pro takové p-í-či jako si ty. Tak si to užij ! A do toho zrcadla se taky podivej sama. Možná si modřejší než americká Milka. Opakuji: Modřejší - nikoliv moudřejší !!

(27. 03. 2015 12:43)

auslak:modrá Milka je švýcarská

(27. 03. 2015 13:16)

eseteset:a navíc je fialová

(28. 03. 2015 09:53)

ceskejxindl: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 03. 2015 15:15)

zelena.karkulka:běž si uklidit

(27. 03. 2015 23:21)

lambrika:zauber : ty ráno hned se podiváš do zrcadla a pronešeš : Jak se dívám na sebe , hned se musím pochválit

(27. 03. 2015 11:46)

zauber:Vůbec nehodlám počítat a hodnotit nakolik a jak velikou špínou je Monika a její rodina. Každý normální člověk, který má už kus života za sebou a pohyboval se mezi lidmi, tak ví moc dobře kolik malosti, ubohosti, špíny a hnusu je mezi lidmi a v lidech samých. Monika možná žije ve špíně, ale vůbec si to neuvědomuje, neboť je především blbá. Zato super špína, kterou představuje televize Nova a stejně tak bulvární deník Blesk, žijí a moc dobře vydělávají na špíně, manipulacích a podrazech všeho druhu. Z mého pohledu - špína nějaké Moniky je naprosto malicherná a bezvýznamná. Horší je asi už bezvýchodná špína tohoto státu - politiků a lotrů ve všech možných oborech. Tato špína národ (pokud se nezmění) nakonec zničí.

(27. 03. 2015 11:32)

tosto:Rodina Žákova už patří mezi celebrity !!! Do skupiny - špína , bordel a hnus.

(27. 03. 2015 10:56)

123abc:Máme s pronájmem bytu podobnou zkušenost. 2x jsme pronajali byt ve velmi dobrém stavu a 2x se nám vrátil ve stavu takřka neobývatelném. V obou případech dluhy na nájmu, zničené podlahy, chybějící původní vybavení, ukončení nájmu způsobem vhozených klíčů do schránky a upozornění od sousedů, že došlo ke stěhování. A byly to maminky na MD. Byt jsme raději prodali. Nejhorší je, že stávající zákony přímo nahrávají takovýmto sociálům. Vypůvěd jim můžete dát až po 3 měsících neplacení a musíte je nechat další 3 měsíce byt užívat. Kauce se dává většinou na 3 nájmy, takže další 3 nájmy ztráta. Jsem taky máma, ale aby jsme bydleli v takovym humusu, no to bych blila na každym kroku

(27. 03. 2015 09:11)
Zpět na Blesk.cz
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy