Sex po telefonu? Nagyová na dně: Policie má její intimní hovory s Nečasem

Telefon bývalé šéfky Nečasova kabinetu Jany Nagyové byl napíchnutý více než půl roku. Policie tak má k dispozici mnoho intimních konverzací mezi premiérem a Nagyovou, která mu zdá se byla blíž než jen na vzdálenost pravé ruky.
A právě o existenci záznamů velmi důvěrných rozhovorů a SMS zpráv se Jana Nagyová po svém zatčení a následném obvinění zajímala nejvíce.
„Vůbec netušila, že je poslouchaná. Nejvíce ze všeho ji po tom zadržení deptalo právě to, že (policisté) slyšeli její důvěrné hovory,“ řekl deníku Právo právní zástupce Nagyová Eduard Bruna.
Že měla Nagyová s premiérem poměr, naznačily už i tajné dokumenty, které unikly z policie. Také olomoucký státní zástupce Ivo Ištván potvrdil, že zájmy Nagyové v kauze sledování Radky Nečasové byly ryze soukromé.
Nagyová zneužila své kontakty s šéfy Vojenské zpravodajské služby a zařídila, aby sledovali premiérovu ženu. Chtěla zřejmě získat důkazy o její nevěře a dotlačit tak premiéra k rozvodu. K rozvodu Nečasových nakonec dojde. O rozkolu manželství premiér, který dnes podá demisi, informoval jen den před velkým zatýkáním.
Včera se navíc ukázalo, že premiér Nečas o výsledku sledování Radky Nečasové věděl. Nagyová mu jen pár dnů před razii údajně v slzách ukázala fotografie pořízené při sledovačkách, které měla ukryté ve svém sejfu. Nečas ale prý nevěděl, že je to Nagyová, která nechala jeho ženu sledovat.
no a co jinde se to neděje?