Přiznání MUNI

Na Masarykovu univerzitu v Brně nechodí jen samí intelektuálové. Za některé studenty tam totiž skládají zkoušky i příbuzní, a nebo mají tahák tak dokonalý, že jej mohou rovnou odevzdat. "Zadanie otázok na skúške presne korešpondovalo s mojim ťahákom. Tak som teda nevytiahla ani pero a smelo odovzdala ťahák," píše se na sociální síti.

Láska navíc kvete v každém věku a všude, a tak se jedna ze studentek přiznala, že se líbala s učitelem.

Přiznání UK

Ani Karlova univerzita není pozadu a má svou komunitu na sociální síti. A jak to vypadá, nejen studenti podlehli a napsali své tajemství. Pod jedním komentářem totiž stojí podpis: Vyučující FHS, ten si stěžuje na jednoho ze studentů. "Nejaktivnějším studentem na mých hodinách se nepříliš chytrý mladý muž s řečovou vadou, který svůj chabý projev doplňuje hysterickou gestikulací. Je mi to trapné, ale občas se ubráním smíchu jen s vypětím všech sil."

Ani učitelé nejsou ale svatoušci a práce svých studentů nejspíš nikdy neviděli."Občas vpíšu do eseje na FSV věty typu "Jsem tancující brambora" nebo "pomaž mě marmeládou" a zatím jsem nedostal žádnou odezvu…“

Přiznání VŠE

Že se dá studovat i bez nudného biflování dokazuje i Vysoká škola ekonomická. Studentům tam totiž přibývají kredity za zkoušky, které neudělali. "V prváku na magistru jsem dostala 10 kreditů ze zkoušek, které jsem nedělala. Do konce studia jsem to nikde nenahlásila."

A psaní seminárek se také vyhýbají. "Napsal jsem v isisu hromadnej mail, že napíšu seminárku za sex, z 400 holek se mi ozvalo 5, se 3 sem se vyspal, všem sem dal stejnou práci."