Soud o propuštění rozhodl už ve čtvrtek kolem 16. hodiny. Uvěřil tak tomu, že se Blythe nebude vyhýbat trestnímu stíhání. Randy Blythe okamžitě po propuštění odlětel do USA. V pátek v jednu hodinu odpoledne nastoupil do přímé linky do New Yorku a dal Česku sbohem. Na tuhle návštěvu opravdu nezapomene!

Pohublý a unavený se naposledy ohlédl za Českem

Zpěvák byl pohublý a vypadal velmi unaveně. Měl na sobě totéž oblečení, v kterém před měsícem do Česka přicestoval. Ještě než zmizel v trupu letadla, naposledy se ohlédl. V českém vězení byl déle než měsíc...

Randy, který je světovou metalovou celebritou, prý při koncertě v Praze před dvěma lety shodil z pódia fanouška Daniela N. Ten pak na následky pádu zemřel.

Video
délka: 00:21.12
480p 240p

Randy Blythe po zaplacení osmimilionové kauce okamžitě odletěl do USA Blesk - Richard Veselý

Neví, jestli na tom koncertě do někoho strčil, nebo ne. Už si to přesně nepamatuje, od té doby se skupinou odehráli několik desítek dalších koncertů. Je si ale zcela jistý, že do nikoho nestrčil schválně tak, aby mu ublížil,“ prohlásil Blythův právník Martin Radvan. Poukazuje i na to, že kdyby měl sebemenší pochybnost, nikdy by se ze Spojených států do Prahy nevracel.

Na kauci si půjčil od kolegů z kapely

Pan Blythe říkal, že to vězení na Pankráci je sice staré, ale na rozdíl od toho, co se je známé o amerických vězení, tam je mnohem čistěji a panují tam mírnější poměry,“ řek Radvanl.

„Peníze na kauci si pan Blythe napůjčoval od dalších členů skupiny, bude se proto muset snažit hodně koncertovat, aby vydělali peníze. Samozřejmě ale počítá s tím, že mu bude kauce vrácena,“ uzavřel Blythům právník.

Fotogalerie
13 fotografií