Maří egyptská strana vyšetřování?

- Egyptská policie prohlásila Petra K. z 60 % za vraha. „Přitom mi policie řekla, že jsem tu jako svědek. Proč se mnou nikdo nemluví?“ ptá se Petr K.

- Výsledky egyptské pitvy stále nejsou! Přitom měli egyptští lékaři o 14 dní více času než čeští.

- Těla byla poslána do Česka bez vnitřních orgánů a částečně mumifikována formaldehydem. V Česku tak bylo nemožné určit jakoukoliv příčinu smrti.

- „V nemocnici mi z žaludku vypumpovali hnědočernou tekutinu a byl jsem dva dny na kapačkách. Pak jsem se dozvěděl, že jsem prý pouze v šoku,“ popisuje Petr K.

- „Český lékař z pojišťovny mě ale pak poslal znovu do nemocnice,“ říká Petr K. Jakou tekutinu mu vypumpovali z žaludku? Existují její rozbory?

- Nejasný je dopis egyptské policie českým kriminalistům. Pouze se ptají na vyjádření české strany k případu. Sami nic neoznamují.

- Egypťané nezajistili žádné důkazy z místa činu. Udělali rozbory tekutin z pokoje?

- „Policie mě vyslýchala jen v hlavní budově hotelu, pak už ne. Policista se nepředstavil, výslech probíhal přes dvojí překlad,“ říká Petr K.

Nejasnosti ohledně pokoje

- Petr K.: „Lékaři mě odvedli do nemocnice. Vedení hotelu se mě tam ptalo, co jsme jedli a pili. Policie přijela až za hodinu a půl. Nevím, co se dělo po celou tu dobu v pokoji.“

- „Několikrát jsem vedení hotelu vypověděl, že jídlo a pití bylo pouze z hotelu,“ líčí Petr K.

- „Nápoje na pokoj nám nosil každý den uklízeč. Z lahví jsme pili už den předtím,“ říká Petr K. Zajistila policie ty správné lahve?

- „Oblečení, ve kterém manželka a dcera zemřely, jsem našel po návratu z nemocnice pohozené na posteli,“ popisuje Petr K. Proč Egypťané věci nezajistili?

- „Po výslechu jsem šel s personálem hotelu do pokoje pro své osobní věci,“ říká Petr K. Na druhý den byl pokoj připraven pro nové hosty. Proč policie celý prostor neuzavřela?

DALŠÍ EXKLUZIVNÍ INFORMACE PŘÍMO Z EGYPTA NAJDETE V SOBOTNÍM TIŠTĚNÉM BLESKU!