ČSOB má s poštou smlouvu o poskytování finančních služeb na pobočkách do konce roku 2017. Banka vyhrála loni výběrové řízení na poskytování služeb i pro další období. Smlouva bude účinná od ledna 2018. Česká pošta rozšíří do dvou let počet specializovaných přepážek pro finanční služby na pobočkách o 130, tedy o 60 procent. Celkově ČSOB do spolupráce s poštou investuje stovky milionů korun. Polovina má jít do informačních technologií, čtvrtina do přípravy pracovníků a zbytek do rozvoje pracovišť.

Hanzelka pracuje ve skupině ČSOB téměř 19 let, především na obchodních pozicích. Deset let pracoval v korporátním úseku ČSOB, kde se zaměřoval na akvizice mezinárodních firem. Poté řídil obchodní spolupráci Poštovní spořitelny s Českomoravskou stavební spořitelnou a třetími stranami. Tři roky zastával funkci regionálního ředitele Poštovní spořitelny. V posledních dvou letech vedl tým, jehož cílem bylo připravit a vyjednat spolupráci skupiny ČSOB s Českou poštou pro roky 2018 až 2027.

Skupina ČSOB je významným hráčem na trhu finančních služeb v ČR. Skupina e součástí mezinárodní bankovní a pojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.